Статті

Яких помилок українцям варто уникати при купівлі нового смартфону

Щоб новий телефон приносив задоволення від користування ним, при покупці необхідно уникати чотирьох основних помилок. Саме вони стають причиною зайвих витрат і придбання неякісного апарату, а часом і підробки.

Купили в сумнівному місці

Не слід купувати гаджет на ринках, у вуличних кіосках і переходах. Як правило, тут продають репліки, зовні дуже схожі на оригінальні товари відомих виробників.

У таких апаратів немає документів, а відповідно, і ніякої гарантії. У разі поломки телефону ремонтувати його доведеться за свій рахунок.

Крім того, в подібних місцях можуть продавати крадені гаджети. Якщо поліція за допомогою супутникової навігації виявить такий апарат, то доведеться витратити досить багато часу і сил, щоб довести, що він куплений вами, а не вкрадений.

Взяли телефон з вітрини

Не варто купувати телефон з вітрини. Такий екземпляр постійно знаходиться в робочому режимі, ним користується кожен день кілька десятків людей, що призводить до швидкого зношення акумулятора і деталей.

Не надто акуратні покупці при огляді представленого на вітрині зразка можуть впустити його, що загрожує сколами і дефектами. А досить яскраве освітлення, розташоване близько до апарата, може призвести до вигоряння матриці.

Купили телефон за порадою продавця

Деякі покупці, приходячи в магазин, сподіваються на поради менеджера з продажу. В цьому випадку є небезпека зіткнутися з недобросовісним продавцем.

Він може продати стару модель, екземпляр з дефектами або гаджет за завищеною ціною. Перед походом в магазин слід уважно ознайомитися з асортиментом на сайті, порівняти характеристики і ціни.

телефон стеження

Купили в кредит

Якщо є можливість, краще не купувати мобільний телефон в розстрочку або в кредит. Останній загрожує значною переплатою, а для оформлення безпроцентної розстрочки потрібно виконати ряд умов. Це може бути покупка аксесуарів або оформлення страховки.

Зазвичай ані в тому, ні в іншому немає необхідності. Це будуть зайві витрати.

Не варто також просити консультанта встановити додаткові сервіси або наклеїти захисне скло. Все це можна зробити самостійно.

Отже, щоб придбати якісний гаджет, необхідно дотримати кілька простих правил. Здійснюйте покупку тільки в спеціалізованих магазинах. Обов’язково перевіряйте зовнішній вигляд телефону на наявність пошкоджень, роботу всіх заявлених функцій.

У комплекті повинні бути присутніми аксесуари, які вказані виробником, інструкція з експлуатації, гарантійний талон.

При його заповненні стежте, щоб були чітко вказані марка і модель, серійний номер, адреса і дата продажу, проставлені печатка і підпис продавця. Також не забудьте взяти касовий чек після оплати.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button