Статті

Рятуємо і ремонтуємо Xiaomi Redmi Note 7 на карантині

У будь-якому смартфоні можуть зустрічатися різні неполадки. І телефон Xiaomi Redmi Note 7 – не виняток. Всі проблеми потребують вирішення. Особливо, в період карантину, коли багато сервісів не працюють, важливо знайти компанію, яка усуне неполадки.

Не включається смартфон

Часта проблема сучасних телефонів – відсутність реакції на кнопку включення. Це означає, що якщо гаджет відключиться, то включити його не вийде. Для виявлення причини неполадки потрібно провести повну діагностику пристрою.

Існують такі найбільш часті причини:

  • порушення роботи ПО;
  • коротке замикання на платі;
  • розряджений акумулятор;
  • падіння смартфона або потрапляння всередину гаджета води.

Щоб зрозуміти конкретну причину збою в роботі, необхідно повністю розібрати Xiaomi Redmi Note 7. Знадобиться проведення діагностики акумулятора, дисплея, системної плати, програмного забезпечення.

Якщо телефон не включається через розряджений акумулятор, то досить зарядити його. Якщо він не тримає заряд, то потрібно замінити на новий. Зазвичай акумуляторні батареї працюю 3-5 років, а потім потрібна їх заміна.

При виявленні збою в роботі програмного забезпечення, його необхідно скинути до заводських налаштувань. Іноді знадобиться повне перевстановлення ПЗ.

Якщо причина неполадків в замиканні на платі, то її можна швидко усунути. Досить провести повторну пайку. У деяких випадках доведеться її повністю поміняти.

Спеціаліст сервісного центру в першу чергу перевірить акумулятор, а також напругу яку він видає. Якщо не виявлено ніяких проблем, то майстер переходить до ланцюга живлення.

У сервісних центрах присутнє спеціальне обладнання – програматори. До нього підключаються смартфони для повної перевірки працездатності пристрою і відновлення операційної системи.

Відновлення Xiaomi Redmi Note 7 після попадання вологи всередину

При утопленні смартфона і попаданні всередину води сильно страждає системна плата, дисплей, динамік. Ремонт такого пристрою – складний і трудомісткий процес.

В першу чергу необхідно перевірити всі комплектуючі, щоб з’ясувати, який саме елемент телефону постраждав. Після виявлення причини гаджет розбирають, промивають в ультразвуковій ванні, змінюють вийшовші з ладу компоненти, відновлюють пайку і усувають інші дефекти. Потім телефон Xiaomi Redmi Note 7 збирають і віддають клієнту.

Ціна ремонту утопленого телефону становить 600-700 грн. Вартість і терміни майстер зможе сказати тільки після проведення повної діагностики. Всі дії співробітників сервісного центру попередньо узгоджуються з клієнтом. Якщо він погоджується, то телефон ремонтують, а діагностика виконується безкоштовно.

При відмові від ремонту людина оплачує тільки діагностику. Також компанія надає додаткові послуги на карантині для пристрою Xiaomi Redmi Note. Часто клієнтам потрібна заміна скла, шлейфу, дисплея, акумулятора та інших складових пристрою.

Телефон Xiaomi Redmi Note 7 робився – міняємо скло або екран

Мабудь найбільша проблема з якою стикаються користовачі телефонів це розбите скло екрану.

Дисплеї смартфонів Xiaomi можуть легко вийти з ладу після пари легких ударів і падіння на тверду поверхню. Захисне скло і бічні вставки корпусу не гарантують першокласний захист, тому  заміна дисплея смартфону  Xiaomi Redmi note 7 однією з найпопулярніших послуг в сервісних центрах Ксіаомі.

Як дізнатися, що ваш екран потребує термінової заміни?

Найяскравіша ознака – повна відсутність підсвічування і безживний екран. Зазвичай, така картина спостерігається після падіння або ударів. Намокання матриці і шлейфів так само ведуть до повної “втрати” дисплея. Крім того, вода окислює струмопровідні елементи, через що екран може моргати до тих пір, поки волога на контактах не висохне. Зрозуміло, подальша експлуатація гаджета доставить масу негативу своєму власникові.

У ряді випадків, крізь тріщини в захисному дисплеї видно невеликі плями. При цьому сам дисплей може працювати, як і раніше. При натисненні в ці області, екран трохи темнітиме. Дисплей з такою недугою практично некерований, частковий ремонт – недоцільний, тому рекомендується зробити заміну дисплея смартфону Ксиаоми в надійному сервісному центрі.

Основна складність – пошук оригінального екрану з тачскрином. Інше питання, що вимагає професійного підходу, – демонтаж корпусу і сама процедура заміни. Ця маніпуляція здійснюється з використанням ультратонких інструментів. Розібрати гаджет – справа непроста, слід дотримуватися обережності, щоб не пошкодити материнську плату і окремі модулі. Перед заміною дисплея, рекомендується прочистити плату, перевірити сполучні шлейфи і роз’єми. Далі підключаємо новенький дисплей, заздалегідь підключивши шлейф до відповідного роз’єму. Потім робиться складання в зворотній послідовності.

Як з економити при ремонті телефону Xiaomi Redmi Note 7?

Якщо у Вас розбилося тільки скло екрану не обов’язково міняти весь дисплейний модуль. Достатньо (якщо матриця не пошкоджена) замінити тільки верхнє скло. В цьому випадку екран та сенсор в телефоні залишаться оригінальними. А ціна заміни скла окремо складе приблизно 800 грн

Подивися всі ціни з ремонту Xiaomi Redmi Note 7 ви можете за посиланням

Наші сервіси:

  • М. Політехнічний Інститут, пр. Перемоги 33/1, тел. (067) 103-34-02
  • М. Позняки, вул. Мішуги 9а, тел. (050) 255-48-36
  • м. Дарниця, ул. Попудренко 7а, тел. (063) 024-91-94


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button