Softnews

Viber запустив нову функцію, яка допоможе поліпшити комцнкацію

Viber, найпопулярніший додаток для обміну повідомленнями в Україні, продовжує впроваджувати нові функції, які допоможуть поліпшити комунікацію між користувачами й бізнесом онлайн. Так в месенджері тепер є опція “Закріпити бізнес-чат”, за допомогою якої у верхній частині екрану чатів є можливість “закріпити” не тільки особисте листування з друзями та знайомими, але і повідомлення від брендів. Таким чином важлива інформація від компаній, наприклад, діалог з номером накладної для отримання посилки, статусом замовлення в інтернет-магазині або квитанцією про проведення оплати, завжди буде знаходитись під рукою.
Для того, щоб закріпити бізнес-чат, необхідно:


  • Вибрати діалог, який ви хочете помістити на верхню частину екрану;
  • Довгим натисканням на чат викликати діалогове вікно. У разі, якщо ви користуєтесь операційною системою iOS, необхідно просто змахнути чат вліво;
  • Вибрати опцію “Закріпити вгорі”.

Також нагадаю, що у порівнянні з 2019 роком, у 2020 кількість компаній, які стали взаємодіяти зі споживачами за допомогою бізнес-повідомлень Viber, глобально збільшилася на 58%. В Україні найбільший попит мали транзакційні повідомлення – плюс 35%. Раніше Viber також запустив функцію відправлення файлів між брендами й споживачами (Viber File Sharing), яка доступна в бізнес-повідомленнях платформи. Сервіс підтримує відправлення різних типів документів розміром до 25 MB.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button