Наскільки насправді безпечний месенджер Telegram

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Telegram багато хто називає одним з найбезпечніших месенджерів на ринку 2021 року. Спеціально для наших читачів ми розібралися в тому, правда це чи ні, і який ступінь захисту дітище Павла Дурова надає своїм користувачам.


Наскільки безпечний Telegram

Основна фішка месенджера створена для тих, хто хоче, щоб його повідомлення не потрапили комусь крім прямого адресата. Називається вона секретний чат. У ньому ваше листування не зберігається на серверах Telegram, тому треті особи просто не можуть отримати до них доступ. Все завдяки просунутому методу наскрізного шифрування. До того ж повідомлення в такому чаті не можна переслати або заскріншотити.

telegram секретней чат

Цікаво, що навіть учасник секретного чату не зможе відкрити його з комп’ютера, якщо оригінально він був створений з телефону. Все, тому що діє прив’язка до девайсу. Дійсно круто.

До того ж при бажанні ви можете поставити таймер самознищення повідомлень. Після цього вони будуть видалятися автоматично після закінчення заданого часу.

У чому Telegram програє топам ринку

Найкращим месенджером для тих, хто високо цінує безпеку, є Signal . У нього є відразу кілька переваг перед телеграмом.

Перше – наскрізне шифрування в Telegram доступно тільки в секретному чаті, а в Signal навіть у звичайному листуванні. Тому воно діє і в групових чатах.

До того ж Telegram все-таки збирає деякі дані про користувачів. Наприклад, IP адресу. А ось Signal в такому помічений не був.

Звичайно, віз куди надійніше якогось WhatsApp або Viber , але у нього все ж є огріхи по частині безпеки. Проте можна сміливо стверджувати, що серед популярних в Україні месенджерів він найнадійніший. Ну а якщо вам потрібна максимальна конфіденційність – качайте Signal .

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названа причина резкого подорожания интернета в Украине

Интернет в нашей стране может резко подорожать, прогнозирует Александр Федиенко, глава комитета цифровой и смарт-инфраструктуры Верховной рады Украины. Какой...

Більше схожих статей