Softnews

Секрети MIUI: очищуємо пам’ять і відключаємо аналітику Viber

Після статті про очищення розділу «Інше», на смартфонах Xiaomi, нас буквально закидали запитаннями про налаштування месенджерів. І за кілька найближчих статей, хотілося б розповісти про те, які дії ми робимо на всіх своїх смартфонах, щоб ці програми працювали як треба.


Почнемо з Viber, оскільки там все досить просто і налаштувань не так багато. Для початку заходите в пункт «Ще» і в меню вибираєте «Налаштування»

Далі заходите в «Конфіденційність» -> Особисті дані і виключаєте пункти:

  • Збирати аналітику – по-перше, кому хочеться щоб його дані хтось аналізував? А по-друге, будь-який аналіз, означає витрату інтернету, а отже і ресурсів смартфона, в тому числі і його заряду.
  • Персоналізація контенту – якщо хочете щоб реклама в додатку відповідала вашим інтересам, можете залишити.
  • Реклама на основі посилань – чергова аналітика, яка допомагає компанії дізнатися більше про ваших інтересах

Крім цього, не забувайте, вимкнути параметр «Зберігати в галерею» (Налаштування -> Дані та мультимедіа) щоб всі потрібні й непотрібні картинки автоматично не завантажуються в пам’ять вашого смартфона і вам не доводилося потім видаляти їх.

Очищення пам’яті

Нещодавно вирішили подивитися, які програми займають в пам’яті смартфона найбільшу кількість мегабайт. Для цього зайшли в «Налаштування» -> Програми -> Всі програми і виконали сортування по займаній пам’яті.

Яке ж було наше здивування, коли у верхній частині списку виявили «Синтезатор мови Google».

Здавалося б, навіщо йому використовувати такі обсяги пам’яті? При чому зверніть увагу, що це не просто кеш, а саме дані, тобто інформація зібрана на основі наших голосових запитів.

Хоч як крути, але 400+ МБ на дорозі не валяються, тому пропонуємо вам наслідувати наш приклад і очистити все накопичене сміття. Для цього заходите в налаштування програми, потім вибираєте в розділ «Пам’ять», а потім пункт «Очистити все».

Так само перевірте пункт «Трафік», так як у нас був день, коли це додаток вивантажив 17 МБ даних незрозуміло куди. Але наполягати на відключення доступу до мережі радити не будемо, оскільки без нього не будуть працювати деякі функції, тому вирішуйте самі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button