Найпопулярніші сучасні міфи про смартфонах в які багато хто вірить

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Смартфонами люди користуються вже досить давно, але навколо цих пристроїв все ще ходить величезна кількість різноманітних міфів, які не мають нічого спільного з реальністю. Саме про них в цій статті і піде мова.


Заряджати варто тільки повністю розряджений смартфон

Напевно, один з найпоширеніших міфів. Йде він з давніх пір, коли мобільники оснащувалися зовсім іншими батареями. Сучасні ж пристрої комплектуються літій-іонними акумуляторами, які працюють за зовсім іншим принципом.

Кожен з них розрахований на певну кількість повних зарядок (від 0 до 100%), тому зловживати ними не варто, а не то ви значно скоротите життя акумулятора. Експерти повідомляють, що найдовше батарея проживе якщо підтримувати її в діапазоні від 40 до 80%.

Не можна ставити смартфон на нічну зарядку

Ще один маревний міф. Згідно з ним, поставивши пристрій на нічну зарядку, акумулятор продовжить накопичувати ресурси навіть після досягнення позначки 100%, що призведе до перегріву або навіть загоряння пристрою. Коріння цієї помилки теж йдуть від старих пристроїв з зовсім іншими батареями. Сучасні ж моделі автоматично зупиняють процес заряду після того, як акумулятор заповнить всі ресурси. Так що ставте смартфони на нічну зарядку і не бійтеся.

Швидка зарядка шкодить смартфону

Цілковитий міф. Швидка зарядка присутня на ринку вже кілька років і поки немає ніяких реальних доказів її шкоди. Так, заповнення ресурсів йде на підвищеній потужності, але процес оптимізований таким чином, щоб він не нашкодив смартфону.

Швидка зарядка розділена на два етапи: перший, коли відновлюються до 50-70% ресурсів акумулятора і другий зі зниженою інтенсивністю подачі енергії, який і береже батарею від зайвого навантаження.

Смартфони погіршують здоров’я

Сюди відносяться міфи про те, що екрани смартфона садять зір, розмови по телефону викликають рак мозку і все в такому дусі. До теперішнього моменту немає ніякого наукового дослідження, яке реально б підтвердило факт наявності проблеми. Так що вірити в такі історії не слід.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Експерти склали ТОП-5 найдоступніших на ринку України смартфонів з кращими характеристиками

В 2021 році якісні смартфони є навіть в початковому сегменті. Однак, найчастіше їх важко знайти через величезну кількість непотрібу....

Більше схожих статей