Hardnews

Найпопулярніші сучасні міфи про смартфонах в які багато хто вірить

Смартфонами люди користуються вже досить давно, але навколо цих пристроїв все ще ходить величезна кількість різноманітних міфів, які не мають нічого спільного з реальністю. Саме про них в цій статті і піде мова.

Заряджати варто тільки повністю розряджений смартфон

Напевно, один з найпоширеніших міфів. Йде він з давніх пір, коли мобільники оснащувалися зовсім іншими батареями. Сучасні ж пристрої комплектуються літій-іонними акумуляторами, які працюють за зовсім іншим принципом.

Кожен з них розрахований на певну кількість повних зарядок (від 0 до 100%), тому зловживати ними не варто, а не то ви значно скоротите життя акумулятора. Експерти повідомляють, що найдовше батарея проживе якщо підтримувати її в діапазоні від 40 до 80%.

Не можна ставити смартфон на нічну зарядку

Ще один маревний міф. Згідно з ним, поставивши пристрій на нічну зарядку, акумулятор продовжить накопичувати ресурси навіть після досягнення позначки 100%, що призведе до перегріву або навіть загоряння пристрою. Коріння цієї помилки теж йдуть від старих пристроїв з зовсім іншими батареями. Сучасні ж моделі автоматично зупиняють процес заряду після того, як акумулятор заповнить всі ресурси. Так що ставте смартфони на нічну зарядку і не бійтеся.

Швидка зарядка шкодить смартфону

Цілковитий міф. Швидка зарядка присутня на ринку вже кілька років і поки немає ніяких реальних доказів її шкоди. Так, заповнення ресурсів йде на підвищеній потужності, але процес оптимізований таким чином, щоб він не нашкодив смартфону.

Швидка зарядка розділена на два етапи: перший, коли відновлюються до 50-70% ресурсів акумулятора і другий зі зниженою інтенсивністю подачі енергії, який і береже батарею від зайвого навантаження.

Смартфони погіршують здоров’я

Сюди відносяться міфи про те, що екрани смартфона садять зір, розмови по телефону викликають рак мозку і все в такому дусі. До теперішнього моменту немає ніякого наукового дослідження, яке реально б підтвердило факт наявності проблеми. Так що вірити в такі історії не слід.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button