Hardnews

З’явилися перші подробиці про автомобіль Xiaomi

Xiaomi почне роботу над власним автомобілем протягом двох місяців. Про це повідомляє видання ITHome.


За словами знайомого з планами керівництва китайської корпорації джерела, Xiaomi «стрімко» розгортає проект зі створення першого автомобіля. Робота над авто почнеться протягом одного-двох місяців. Згідно з першими подробицями, автомобілі Xiaomi будуть схожі на електрокари китайської компанії Xiaopeng, яка з 2014 року присутня на ринку. Джерело повідомляє про плани на випуск «топових моделей», створених з упором на передові технології, на кшталт функції автопілота і інтелектуальної витрати заряду акумулятора.

Фахівці відзначили появу підприємця Ван Чуаня (Wang Chuan) в проекті по створенню першого автомобіля від Xiaomi. Чуан є стратегічним директором компанії – він працює в корпорації з 2012 року, у свій час топ-менеджер займався розробкою концепції ланцюжка поставок. Також його заслугою називають розвиток підрозділу Xiaomi TV. «Більш знаючої свою справу людини в компанії немає», – зауважили інсайдери.

Аналітики і інсайдери позитивно зустріли чутки про роботу над проектом автомобіля в компанії. Після новини акції Xiaomi Group на Гонконгській фондовій біржі виросли на 2,6 відсотка.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button