З’явилися перші подробиці про автомобіль Xiaomi

Автомобілі Xiaomi будуть схожі на електрокари китайської компанії Xiaopeng

Зараз на головній

Xiaomi почне роботу над власним автомобілем протягом двох місяців. Про це повідомляє видання ITHome.


За словами знайомого з планами керівництва китайської корпорації джерела, Xiaomi «стрімко» розгортає проект зі створення першого автомобіля. Робота над авто почнеться протягом одного-двох місяців. Згідно з першими подробицями, автомобілі Xiaomi будуть схожі на електрокари китайської компанії Xiaopeng, яка з 2014 року присутня на ринку. Джерело повідомляє про плани на випуск «топових моделей», створених з упором на передові технології, на кшталт функції автопілота і інтелектуальної витрати заряду акумулятора.

Фахівці відзначили появу підприємця Ван Чуаня (Wang Chuan) в проекті по створенню першого автомобіля від Xiaomi. Чуан є стратегічним директором компанії – він працює в корпорації з 2012 року, у свій час топ-менеджер займався розробкою концепції ланцюжка поставок. Також його заслугою називають розвиток підрозділу Xiaomi TV. «Більш знаючої свою справу людини в компанії немає», – зауважили інсайдери.

Аналітики і інсайдери позитивно зустріли чутки про роботу над проектом автомобіля в компанії. Після новини акції Xiaomi Group на Гонконгській фондовій біржі виросли на 2,6 відсотка.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Vodafone объявил о подорожании популярного тарифного плана

Недавно мобильный оператор Vodafone огорчил украинцев сообщением о том, что один из его наиболее популярных тарифных планов вскоре значительно...

Більше схожих статей