Hardnews

Названо простий спосіб в рази знизив витрату батареї на смартфоні

Рано чи пізно акумулятор смартфона починає підводити і показувати все менші показники автономної роботи. З цим можна змиритися, а можна боротися.

Є парочка простих, але потужних способів продовжити роботу від батареї. Перший відноситься до всіх моделей, другий, можливо, комусь не підійде.

Перший варіант. Для початку зайдемо в настройки і знайдемо пункт про облікові записи / акаунти. Заходимо в список облікових записів і перегортаємо в самий низ. Знаходимо пункт про автосинхронізацію, відключаємо її.


Різниці ми не помітимо. Соц. мережі і месенджери будуть також надсилати нам повідомлення. Можливо є винятки у вигляді деяких поштових клієнтів, які не будуть самостійно оновлюватися. Але всі важливі додатки оновлюються в штатному режимі.

Другий спосіб. Працює це більше на amoled дисплеях. Робота з темними темами. Відомо, що темні кольори витрачають набагато менше енергії акумулятора ніж яскраві і соковиті.

Заходимо на головний екран і затискаємо його. Вибираємо пункт “теми”. Заходимо в пошук тем і вибираємо чорний колір. Далі просто вибираємо безкоштовну чорну тему. Викачуємо її і активуємо.

Ваша батарея проживе набагато довше. Так як темний піксель для екрану – напівпасивний, і споживає в рази менше енергії.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button