Бізнес та акції

В Україні визначили кращий банк для підприємців

В рамках рейтингу «ТОП-100. Рейтинги найбільших. Фінанси », презентація якого відбулася в Києві, був визначений кращий український банк для підприємців. В першу чергу увага приділялася фінансовим показникам, Організатор рейтингу – бізнес-медіа-бюро “Економіка +”.

Кращий банк для підприємців в нашій країні

Кращим банком для підприємців був визнаний Ощадбанк. В першу чергу, була відзначена його програма мікрокредитування, запущена ще в 2017 році. На даний момент видано 3 800 кредитів на суму понад півтора мільярда гривень. Навіть в минулому році, найскладнішому, було залучено на обслуговування тридцять тисяч малих і середніх підприємств. Всього на даний момент в Ощадбанку обслуговується понад двісті тисяч підприємців.

Що стосується портфеля пасивів клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку, то за підсумками минулого року він також зріс на п’ятдесят сім відсотків, або більше ніж на сім мільярдів, у порівнянні з 2019 роком, і зараз становить двадцять п’ять мільярдів гривень.

Також Ощадбанк бере активну участь у державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%». Станом на початок березня він уже надав по ній 1338 кредитів на загальну суму 2 200 000 000 грн – це більше, ніж всі інші банки в нашій країні. Велика частина таких кредитів є інвестиційними – спрямовані на модернізацію бізнесу і його розширення. Більше трьох чвертей виданих кредитів – 76% – були видані за підтримки фізичних осіб-підприємців (ФОП).

Також банк приєднався до державної програми портфельних гарантій, яка дозволяє отримати кредит на суму до трьох мільйонів гривень без забезпечення, або ж до ста мільйонів з частковим забезпеченням. Можна об’єднувати гарантії з кредитами за програмою «п’ять-сім-дев’ять», в цьому випадку вартість фінансування буде 0% річних під час карантину, а в подальшому – три відсотки.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button