lifecell

Стільниковий оператор «lifecell» запустив шикарний тарифний план з абсолютним безлімітом

Lifecell недавно запустив нову лінійку відмінних тарифних планів, які підійдуть будь-якому користувачеві послуг оператора – як новим, так і тим, хто вже давно обзавівся сім-картою від «Лайф». Нові тарифні плани діляться на регіональні та загальноукраїнські, при цьому регіональні в основному призначені для тих областей, де традиційно послугами Lifecell користуються менше. Серед них є, наприклад, тариф, в якому ви всього за чотири гривні в день отримуєте 1500 хвилин дзвінків і безлімітний інтернет.

Що входить в новий тарифний план

У тарифний план від Lifecell входять такі послуги, як безлімітний інтернет, який також можна безкоштовно роздавати через будь-які пристрої. Вам також надається пакет в 1500 хв на всі номери по Україні (міські, мобільні, lifecell), після використання яких надається безліміт на lifecell. Для зареєстрованих або персоніфікованих абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, є спеціальна знижка, також десять відсотків знижки діє для студентів, які користуються послугами Lifecell Campus.

Тарифний план, про який йде мова, називається «Вільний Лайф. Регіон». Тарифна плата в ньому становить всього сто двадцять гривень за операторський місяць (двадцять вісім днів), тобто трохи більше чотирьох гривень в день. Більш ніж вигідна ціна за такі послуги! Діє тарифний план на території Чернівецької області та самого міста Чернівці, а також в деяких інших регіонах нашої країни. Їх повний список можна подивитися на сайті оператора або в наших попередніх статтях.

Як ми писали раніше, lifecell дозволяє користувачам отримати знижку на зв’язок при реєстрації номера. Найпростіше зареєструвати свій номер за допомогою Bank ID прямо на офіційному сайті мобільного оператора. За це ви зможете отримати спеціальну ціну на пакети послуг в топових тарифах для зареєстрованих абонентів, а також бонуси на рахунок, і інші важливі переваги зареєстрованого номера. Якщо ви зареєструєте свій номер за паспортними даними, то отримаєте знижену ціну на постійній основі на 4-тижневі пакети послуг ряду тарифних планів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button