Мобільний проєктор: в подорожі, в гості та на вечірку

Зараз на головній

Якщо раніше проєктори були ключовим елементом навчальних лекторіїв та корпоративних конференц-залів, то сьогодні, разом із розвитком технологій та ціновою доступністю, усе більше людей купують домашні моделі для особистого використання. Сучасні проєктори легкі та компактні – зовсім не схожі на масивне громіздке обладнання радянських часів. Вони вже давно перетворились на невеличкий інтелектуальний ґаджет, що з легкістю можна помістити у наплічну сумку. Серед широкого ряду новітніх проєкційних пристроїв, особливе місце займають мобільні проєктори, вага яких не перебільшує 2 кілограм. Такі моделі проєкторів мають ряд переваг як для особистого, так і для професійного використання.


Хоча більшість людей використовують проєктор для домашнього перегляду фільмів, існує безліч інших варіантів його застосування, завдяки невеликим розмірам та сумісності із майже будь-якими іншими пристроями. Розглянемо деякі з них:

Work hard and party harded

Невеличкий легкий проєктор — чудовий варіант та помічник, якщо вам, за професійним обов’язком, доводиться регулярно проводити презентації поза офісу. Це важливо, адже значно більша та чіткіша проєкція, у порівнянні із зображенням на екрані ноутбуку, може мати вирішальне значення для вашої презентації.

Мобільний проєктор стане родзинкою тематичного кіновечора, або ж чудовим візуальним елементом та створить необхідну атмосферу. Сучасні моделі проєкторів відомих виробників оснащені технологіями Miracast та Android TV, зручними USB-портами, роз’ємами HDMI та MHL, що нададуть доступ до контенту з будь-якого пристрою.  У випадку якщо вечірка відбувається не у вас вдома — захопити проєктор з собою не складе жодних проблем.

Зручний для подорожей та кемпінгу

Подорожі та кемпінг стають все більш популярними. Однак, не лише неймовірними пейзажами та історичними місцями обмежуються пригоди. Як тільки ви сплануєте і відправитесь у подорож, можете зрозуміти, що пустелі або ліси можуть бути вечорами дещо нудними, особливо після приємного та насиченого дня. Подумайте про те, щоб провести особливу ніч після заходу сонця і подивитися кілька відмінних фільмів просто неба. Мобільний проєктор з тривалим часом автономної роботи може стати чудовою розвагою для ночівлі у кемпінгу.

Габаритні проєктори можуть викликати труднощі з точки зору налаштування, підключення та встановлення, чого не скажеш про компактні аналоги. Завдяки невеликим розмірам проєктора ним зручно користуватися. Деякі з моделей мають можливість підключення до Wi-Fi та внутрішню пам’ять для зберігання відео.

Геймінг у королівському розширенні

Ігровий вечір? Блискучий вибір! Чому б не зробити його ще більш ефектним та не  під’єднати проєктор до консолі? Більшість сучасних проєкторів сумісні з ігровими пристроями та консолями. Геймінг на проєкторі виводить процес на новий рівень, даючи свободу вибору будь-якого розміру та місцеположення екрану. Все, що йому потрібно, це ваша ігрова консоль, підключена до порту HDMI.

З проєктором грати в ігри з розділеним екраном з друзями — це ще один крок вперед у порівнянні з іграми на телевізорі або ж комп’ютерному моніторі. Проєктоване зображення більше, ніж у будь-якого телевізора, що гарантує кожному гравцеві більше місця. Наприклад, найкомпактніша модель відомого виробника Epson (EF-11) здатна створювати діагональ до 150 дюймів!

Безпечний та надійний

В порівнянні з ТВ-панелями проекційне зображення — це відбите світло, воно більш безпечне та комфортне як для зору, так і для організму людини в цілому. Великий екран заповнює значно більший відсоток вашого поля зору та має меншу яскравість, що робить його перегляд більш розслабленим та безпечним для очей. Наприклад, проекційна технологія 3LCD навіть рекомендована до застосування в навчальних закладах.

 Варто відмітити, що сучасні проєктори в переважній більшості використовують саме лазерне джерело світла. Їх суттєвою перевагою є відсутність необхідності заміни лампи. Таким чином користувач отримує велике яскраве зображення без турбот про економію ресурсу та додаткових інвестицій на лампи. Крім того, лазерні проектори більш гнучкі в застосуванні та розміщенні, що особливо актуально для мобільного формату застосування (вдома, у друзів чи на дачі).

 Мобільні проєктори чудово працюють як рішення бізнесу та задоволення. Подорожуйте, перетворюйте будь-яке місце на презентаційну залу, а стіну сусіднього будинку — в полотно для кінотеатру надворі. Що б ви не обрали, проєктор може перетворити будь-який день тижня на щось особливе.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Опублікований список смартфонів, на які вийде MIUI 12.5 найближчим часом

Компанія Xiaomi опублікувала інформацію про смартфони, на які незабаром вийде прошивка MIUI 12.5. Ці дані компанія офіційно розмістила на...

Більше схожих статей