Статті

Як отримувати останні новини на робочий стіл Windows 10

Microsoft News Bar

Бути в курсі останніх новин – дуже важливо, але якщо у вас немає спеціального додатку для агрегування новин, буває важко відстежувати найважливіші новини дня не потрапляючи на домашні сторінки численних публікацій. На щастя, користувачі Windows можуть спробувати новий додаток – Microsoft News Bar для Windows 10, який постійно оновлюється останніми новинами великих інтернет-видань.


News Bar все ще знаходиться в бета-версії, тому в ньому може бути кілька помилок, але він працював досить добре за той короткий час, який редакція GSMinfo його перевіряла. На жаль, ви не можете додавати або видалити джерела новин зі свого каналу чи фільтрувати за ключовими словами, як це можливо у більшості програм агрегації новин. Ви можете додати абревіатуру компанії на фондовій біржі, щоб відстежувати її поведінку на ринку, але поки це все з можливих налаштувань, будемо надіятись що в майбутньому їх буде більше.

Microsoft News Bar

Microsoft News Bar

Також слід сказати прямо, Microsoft News Bar виглядає досить некрасиво. Після запуску панель постійно займає значну частину вашого екрану, тобто всі інші вікна додатків будуть дещо зміщені, звісно якщо ви не запускаєте програму на весь екран, як відео чи гру. На щастя, її можна мінімізувати, і є кілька обмежених варіантів налаштування, які дозволяють підправити положення або колір.

У всьому іншому додаток працює непогано, має досить пристойний список джерел та чудово справляється зі своєю задачею – інформувати користувача про найважливіші події.

Як встановити та налаштувати додаток Windows News Bar

  1. Перейдіть на сторінку додатка панелі новин у магазині Windows.
  2. Натисніть “Отримати”.
  3. Дочекайтеся завершення процесу завантаження та встановлення.
  4. Натисніть «Запустити» на сторінці магазину або відкрийте меню «Пуск Windows» і знайдіть «Панель новин (бета-версія)» та натисніть її, щоб запустити додаток.

Наведіть курсор на зображення, щоб прочитати заголовок і отримати короткий зміст новини. Клацання на зображенні відкриє статтю в браузері Edge. Панель автоматично оновлюється новими історіями, коли вони надходять, але ви можете натиснути клавіші “<“ або “>”, щоб прокрутити канал.

Ви також можете налаштувати зовнішній вигляд та екранне положення панелі новин, натиснувши значок гайки.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Україні створили мапу з порушниками карантину

В минуле

Огляд OPPO Find X2: перший серед флагманів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle