Стало відомо, як можна передавати гігабайти інформації між смартфонами за лічені секунди

Зараз на головній

Технологія AirDrop на пристроях Apple стала незамінною і зручною “кілер-фішкою”. А все тому, що стало можливим передавати файли гігантських розмірів за лічені секунди. Звичайно, це не відбувається моментально, але швидкість вражає: гігабайт інформації через AirDrop передається приблизно за 40 секунд . І це по повітрю!


Android вирішила не відкладати справу в довгий ящик, і створила власний AirDrop. Загалом, принцип той самий, тільки функція на андроїд дозволить працювати з усіма пристроями Android версії 6.0 і вище. Уявіть, наскільки це зручно.

Mi Share – це практично те ж саме, що і “новий” аналог від Android. Вона теж здатна передавати файли на високій швидкості за допомогою Wi-Fi і Bluetooth.

Як її включити?

На жаль, працює функція Mi Share починаючи з MIUI 11-ої версії Смартфони, які не оновляться до MIUI 11, підтримку функції не отримають.

  • Знайти функцію можна в шторці “Центру управління”: натисніть на іконку “Mi Share”:

Mi Share

  • Mi Share можна включити і в налаштуваннях по шляху “Підключення і загальний доступ” – “Mi Share”.

Технологія може працювати і в автоматичному режимі: коли Ви вмикаєте в смартфоні Bluetooth і Wi-Fi , функція вже працює.

Mi Share

Як передавати через неї файли?

  • Все просто: переходимо в галерею / провідник / додаток музики або інший додаток, де зберігаються дані, які можна передати, і натискаєте кнопку “відправити” в меню одного з файлів (або затискаєте палець на іконці).
  • Після цього Ви побачите всі можливі способи передачі файлу – нас цікавить велике віконце, в якому відбувається “Пошук пристроїв поблизу” – його неможливо не помітити.

Зауважимо, що смартфон, якому Ви передаєте файл, теж повинен підтримувати функцію Mi Share, бути підключеним до тієї ж мережі Wi-Fi, а також на ньому повинен бути активований Bluetooth.

Mi Share

  • Після того, як буде знайдено інший смартфон, сміливо натискаємо на його іконку. Тепер починається процес передачі.

Якщо Ви передаєте таким способом фото, то це не займе більше двох секунд. При цьому, функція ніяк не стискає фото або відео, доставляючи все до іншого смартфона в цілості та первозданному вигляді.

Не забудьте: з додатком потрібен доступ до Вашого розташування. Дати на його використання добро, або ж заборонити до нього доступ можна шляхом Налаштування – “Додатки” – “Дозволи” – “Дозволи додатків” – “Місця розташування” – “Mi Share”.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться...

Більше схожих статей