Google планує ввести податок для авторів роликів на YouTube

Зараз на головній

Google планує ввести податок для відеоблогеров з усього світу, які створюють ролики на платформі YouTube . Тепер їм доведеться платити за доходи, одержувані від переглядів їх контенту на території США. Інформація про це представлена на сайті технічної підтримки компанії.


З червня 2021 року компанія Google може почати утримувати податки США з вашого доходу на YouTube, згенерованого в цій країні. У зв’язку з цим просимо вас якнайшвидше вказати податкову інформацію в AdSense. Якщо ви не надасте необхідні відомості до 31 травня 2021 року з вашого доходу, згенерованого в усіх країнах, може почати утримуватися податок за ставкою 24%. Якщо ви автор з США, можливо, ви вже вказали необхідні дані. Однак рекомендуємо вам переконатися в цьому, щоб переглянути податкову інформацію в своєму акаунті AdSense “, – йдеться в повідомленні компанії.

У компанії відзначили, що податкову інформацію можна відправити через акаунт AdSense. Для цього необхідно натиснути “Платежі”, потім “Управління настройками”, прокрутити сторінку вниз до розділу “Платіжний профіль”, знайти рядок “Податкова інформація (США)” і клікнути на значок олівця поруч з нею. Після натиснути “Управління податковою інформацією” і далі відкриється сторінка, на якій будуть представлені інструкції по вибору потрібної форми.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

У популярного смартфона Xiaomi масово горять системні плати

У китайських ЗМІ пишуть про те, що у смартфонів Xiaomi Mi 11 з'явилися серйозні проблеми. Несподівано виходять з ладу...

Більше схожих статей