Бізнес та акції

У клієнтів ПриватБанку непомітно списують гроші

В першу чергу жертвами стають ті люди, які не можуть відслідковувати свої кошти, їх списання та надходження. Саме таким чином з їхніх рахунків кошти можуть списуватися не тільки тижнями, а навіть і місяцями. Частіш за все це люди в віці, які користуються дуже старими телефонами, за допомогою яких можна тільки дзвонити.


Подібна ситуація сталася в Києві. Це була пенсіонерка, яка користувалася послугами ПриватБанку. В її випадку майже щодня з рахунку було списано маленьку суму, але в результаті, з лютого і до травня з її рахунку зникло понад 6000 тисяч гривень.

Після того, як жінка попросила виписку по картці, вона побачила, що кошти постійно списувалися на різні онлайн-розваги, але цікаво те, що на телефоні доступу до інтернету немає, і до картки доступу теж ніхто не мав, як повідомляє постраждала. Напевно ця ситуація ще б тривала не один і не два місяця, але пропажу жінка помітила коли оплачувала покупку медикаментів в аптеці, адже коштів їй не вистачило для оплати. Саме таким же методом зникали кошти і з картки її чоловіка, але в його випадку було списано майже 7000 гривень. Дуже дивно те, що карти постраждалих було відкрито в одному і тому ж відділенні банку.

ПриватБанк

Спеціалісти додають, що якщо ці платежі проводилися без підтвердження по СМС, кошти вдасться повернути досить таки легко, адже підтвердження ніхто не виконував, і в такому випадку банк може звернутися до платіжної системи з метою оскарження проведених платежів та списання коштів по картці.

Додається, що якщо платіж було підтверджено, то повернути кошти не вдасться.

Але є ще інший випадок, коли банк відмовляється від проведення розслідувань. Якщо ж така ситуація сталась, то також можна подати скаргу до НБУ, і вже вони будуть виконувати перевірку по даній справі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Back to top button