Шахраї крадуть гроші з карток українців за допомогою OLX

Зараз на головній

Користувач соціальної мережі повідомив про неодноразові спроби шахраїв вкрасти його банківські дані, а разом з ними і гроші, за допомогою сервісу OLX. Зараз злочинці використовують популярну схему обману, яка дозволяє їм обчищати інтернет-гаманці довірливих жителів України.


Дану інформацію надав Віктор Водолага, учасник харківської велошколи. За заявою даної людини, його дівчину намагалися обдурити шахраї, використовуючи сайт OLX, проте в обох випадках спроби не увінчалися успіхом. При цьому злочинці придумали класичну стратегію обману, яка базується на виведенні жертви за межі майданчика і виманюванні даних карти. Детальніше – шахраї відгукуються на оголошення, в яких вказана продаж будь-якого предмета, потім телефонують продавцеві і пропонують укласти угоду за допомогою сервісу «OLX-Доставка». Коли жертва погоджується, їй надсилається посилання на підроблену сторінку, яка за зовнішніми ознаками практично ідентична продукту OLX, проте на ділі виявляється фішинговою (сторінка, яка викрадає дані користувача). Там користувач заповнює форму, в якій вказує всю інформацію по своїй карті, нібито для отримання оплати – номер, захисний код, залишок на рахунку.

Після цього шахраї заходять в банківський аккаунт жертви і виводять всі гроші на свою карту. Якщо їм в руки попадається кредитна картка, то вони оформляють на людину максимально можливий кредит, викрадають гроші і зникають.

OLX

Згідно з останньою інформацією, даний тип обману широкої поширений саме на OLX. Недарма сервіс входить в п’ятірку найнебезпечніших ресурсів, на яких процвітає шахрайство.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Vodafone объявил о подорожании популярного тарифного плана

Недавно мобильный оператор Vodafone огорчил украинцев сообщением о том, что один из его наиболее популярных тарифных планов вскоре значительно...

Більше схожих статей