Hardnews

У питанні зв’язку між коронавірусом та 5G поставлено крапку

Коронавірус

Міжнародна консалтингова компанія Deloitte провела дослідження можливого зв’язку між розгортанням мереж п’ятого покоління (5G) і зростанням числа заражень коронавірусом.


В результаті теорія про те, що COVID-19 нібито поширюється завдяки технології 5G, була визнана міфом. “Це неможливо. COVID-19 – це вірус, який поширюється повітряно-крапельним шляхом і передається від людини людині. Віруси не можуть поширюватися по радіохвилях », – стверджують автори роботи.

Також експерти вказали, що помилковим є судження і про те, що 5G здатне послабити імунну систему людей.

Автори дослідження попередили, що в 2021 році подібні чутки продовжать з’являтися, причому їх кількість виявиться порівняною з 2020 роком.

коронавірус

Конспірологічні версії про шкоду стандарту зв’язку 5G для здоров’я стали з’являтися в мережі принаймні з 2016 року. В першу чергу їх публікували на інтернет-форумах і на YouTube. З поширенням коронавірусу в світі поширилася чутка про зв’язок вишок 5G з пандемією. Адепти теорії змови стверджують, що випромінювання, яке виходить від вишок, викликає ті ж симптоми, що і COVID-19.

Експерти Оксфордського Інституту дослідження журналістики з’ясували, що головними розповсюджувачами міфів про інфекції є знаменитості і політики з великою кількістю підписників. У приклад наводилися актор Вуді Харрельсон і співачка MIA, які в соцмережах розміщували «безпідставні» дані про зв’язок посилення симптомів коронавірусу з «випромінюваннями» від вишок 5G.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розробники Cyberpunk 2077 назвали причини провалу гри

В минуле

Моносерьга Sova – идеальное украшение от интернет-магазина Sovajewels

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle