Оновлення Windows зламало систему

Зараз на головній

Лютневе оновлення ОС від Microsoft негативно вплинуло на роботу Windows. Про це повідомляє видання Windows Latest.


Журналісти звернули увагу на скарги, що з’явилися на офіційному форумі Microsoft, на Reddit і в інших соцмережах. У публікаціях власники ліцензійних копій Windows розповідали, що зіткнулися з проблемами після установки актуального поновлення KB4601319. Зокрема, деякі користувачі розповіли, що функція резервного копіювання системи зламалася. У цьому випадку зростає ризик втрати особистих даних під час збою.

Частина користувачів відзначили, що параметри резервного копіювання при їх виклику з’являються з затримкою, а процес збереження даних часто завершується помилкою. Якщо в цьому випадку вибрати опцію «Створити резервну копію зараз», то Windows видасть повідомлення, що функція резервного копіювання не працює.

«Я спробував змінити каталог резервного копіювання, замінити зовнішній диск, видалити файли конфігурації, але проблема все одно збереглася», – цитують слова користувача Windows автори видання. Фахівці відзначили, що єдиним вирішення проблеми є видалення апдейта KB4601319.

Невелика кількість користувачів додали, що, крім проблем з резервним копіюванням, у них на пристроях зламалися веб-камери. Фахівці компанії Microsoft поки не відреагували на скарги клієнтів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Vodafone объявил о подорожании популярного тарифного плана

Недавно мобильный оператор Vodafone огорчил украинцев сообщением о том, что один из его наиболее популярных тарифных планов вскоре значительно...

Більше схожих статей