Як всюди дивитися YouTube без реклами. Заощаджуємо 50% на Premium підписці

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

YouTube як і раніше залишається головним джерелом відеоконтенту в світі, альтернатив якому найближчим часом не передбачається. Але у цього сервісу є кілька неприємних недоліків. Самі дратівливі – це реклама і відсутність можливості фонового відтворення відео в офіційному мобільному додатку. І від того, і від іншого можна позбутися, оформивши преміум підписку за 100 гривень на місяць.


Однак є спосіб обзавестися YouTube Premium набагато дешевше, майже з 40% знижкою.

Інструкція працює тільки для смартфонів на Android, алгоритм дій наступний:

  1.  Для початку вам знадобиться індійське проксі. Найпростіше встановити додаток VPN India з Google Play, він безкоштовний.
  2. Запускаємо програму. У першій же графі зверху вибираємо індійський регіон. Тиснемо на «Підключитися». Потім переходимо в настройки і вибираємо «Оформити YouTube Premium».
  3. Після цього перед вами відкриється звичайна форма авторизації від Google, сміливо логінимось. Далі вибираємо варіант «2 місяці безкоштовно». Те ж саме робимо на сторінці вибору тарифу – жмакаем по «2 місяці безкоштовно», вводимо дані карти і підтверджуємо покупку в сервісі Google.

Як тільки безкоштовний пробний період скінчиться, підписка на YouTube Premium буде коштувати 129 індійських рупій або приблизно 50 гривень на місяць (залежить від актуального курсу). Це на 50 гривень дешевше ціни в Україні. Ніякого шахрайства тут немає, просто Google підтримує політику регіональних цін, тому для бідних країн підписка коштує трохи дешевше.

Тримати індійський VPN включеним при використанні YouTube не потрібно. Після оформлення додаток VPN India можна видалити, підписка вже нікуди не дінеться. Керувати нею можна в налаштуваннях профілю на YouTube, там же при необхідності ви зможете відключити автоподовження. Відео без реклами буде працювати на будь-яких пристроях: телефоні, телевізорі і ПК – головне всюди увійти в потрібний Goolge-аккаунт.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названа причина резкого подорожания интернета в Украине

Интернет в нашей стране может резко подорожать, прогнозирует Александр Федиенко, глава комитета цифровой и смарт-инфраструктуры Верховной рады Украины. Какой...

Більше схожих статей