Перераховано мобільні додатки, які найбільше збирають дані користувачів

Зараз на головній

Серед всіх інших мобільних додатків найбільше передає дані користувачів третім особам додаток Instagram, розповіли фахівці в сфері кібербезпеки з компанії pCloud. За словами самих експертів, Instagram зараз ділиться приблизно 79% користувацьких даних, таких, як історія переглядів і персональна інформація, а також усіма відомостями про вчинені користувачами покупки.


Спеціаліст з цифрового маркетингу Іван Димитров в бесіді з виданням Forbes розповів, що програмам іноді потрібно передати деякі певні дані третім особам. Це робиться для того, щоб просто допомогти додаткам надавати свої корисні послуги. Однак, зазначив він, також величезна кількість програм робить це лише для отримання власної вигоди, а не заради безпеки своїх користувачів.

Також експерти розповіли про те, що при мільярді користувачів в місяць, сам факт того, що Instagram є центром обміну такого величезного обсягу даних необізнаних про це користувачів, викликає у них досить сильне занепокоєння. Крім Instagram, дуже велика кількість користувацьких даних збирає, як це вже не раз стало відомо, Facebook.

Він передає, як зазначається, третім особам цілих 57% зібраної інформації. Слідом йде відеохостинг YouTube, який ділиться приблизно 42% даних користувачів. Фахівці також відзначили, що близько 80% додатків можуть використовувати дані користувачів для просування своїх продуктів як в самій програмі, так і за її межами.

Найменше даними діляться такі застосунки, як Skype, Microsoft Teams, Clubhouse, Netflix, а також Signal і Telegram.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Чому на фотографіях з космосу зовсім не видно зірок?

У сьогоднішній статті ми вирішили розібрати одне з найпоширеніших питань. Чому майже на всіх фотографіях зроблених з космосу не...

Більше схожих статей