Softnews

Новий Android 11 адаптували під бюджетні смартфони

Обговорення
Android 11

Після того, як пройшов анонс нової операційної системи Android 11, компанія Google представила ще одну версію. Це полегшена ОС Android 11 Go, яка призначена для смартфонів бюджетного класу.


Фахівці Google заявили, що установка полегшеної версії Android 11 прискорить продуктивність бюджетних телефонів приблизно на 20%. А запуск додатків буде здійснюватися швидше приблизно на 15%.

Якщо говорити про новий Android 11 Go, то в ньому тепер будуть доступні нові настройки конфіденційності для встановлених додатків, вбудована захищена папка для особистих файлів, жестова навігація, а також інші опції.

Android 10

Новий варіант операційної системи Android 11 Go встановлюватимуть на всі нові пристрої, обсяг оперативної пам’яті яких до 2 гігабайт.

Слід зазначити, що зараз на базі системи Android Go працює ряд бюджетних апаратів. Це Samsung Galaxy A01 Core, Xiaomi Redmi Go, Nokia 1, Nokia 1.3, ZTE Blade A3 і інші пристрої.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

YouTube запустив “вбивцю” TikTok з короткими роликами

В минуле

Ці додатки для Android непомітно списують ваші гроші

В майбутнє

Також буде цікаво