Softnews

Названо додатки, які потрібно видалити з телефону

Більшість мобільних додатків спрямовані на те, щоб полегшити і спростити життя користувачеві смартфона. Але існують і непотрібні додатки, що просто займають пам’ять або навіть містять шкідливе ПЗ.

Розповідаємо, які програми можна сміливо видаляти з телефону.

Оптимізуючі додатки

У цей список входять всі програми, які обіцяють очистити телефон від сміття, прискорити роботу смартфона, оптимізувати оперативну пам’ять і скоротити витрату батареї. На практиці всі ці проблеми досить складно вирішити натисканням лише однієї кнопки.

Наприклад, якщо батарея розряджається швидко, а смартфон починає гальмувати, причин для цього може бути декілька, і перевіряти їх необхідно вручну (і комплексно). Один додаток-оптимізатор не може самостійно перевірити всі фактори і усунути проблему.

Великою популярністю такі програми користуються тільки завдяки своїм “обіцянкам” позбавити телефон від всіх неполадок всього одним натисненням. На ділі, додатки, що оптимізують виконують мінімум завдань (очищують кеш, включають енергозберігаючий режим і т.д.).

Антивірусні програми

Безпека телефону багато в чому залежить від дій його власника. Якщо він не відвідує сумнівні сайти, які не викачує файли з неперевірених джерел і не має root-прав, ймовірність виявити шкідливу програму на телефоні вкрай мала.

Крім того, смартфон оснащений вбудованим захистом, яка сканує файли для пошуку вірусів. Додаткові антивірусні програми завантажувати не має сенсу, оскільки “рідного” захисту на телефоні вже достатньо. Сторонні програми будуть тільки сильніше навантажувати процесор і засмічувати пам’ять телефону.

Попередньо встановлені програми

На щойно купленому смартфоні обов’язково присутні деякі додатки, які на нього встановив виробник. Їх кількість і корисність залежить від моделі телефону, тому користувач сам вирішує, залишати їх чи ні.

Основна проблема полягає в наступному: багато хто навіть не замислюються про те, що “рідні” програми можна і потрібно видаляти. У цей список можуть входити вбудовані браузери, рекламні додатки, непотрібні сервіси Google (Фільми, Нотатки, Карти і т.д.) та інші програми, які просто займають місце на телефоні.

додатки

Додатки від яких немає користі

У цей список входять всі програми, які просто не можуть працювати на смартфоні, а скачують їх жартома, або через незнання. До них відносяться:

  1. “Рентгенівські” додатки, які нібито показують кістки людини або вміст сумки.
  2. Додатки для ворожіння по руці.
  3. Додатки-сканери особи для визначення віку.
  4. “Детектори брехні”.
  5. Сканери відбитку пальців для ворожіння, визначення віку, сумісності і т.д.
  6. Додатки для визначення тиску, але тут ситуація була збалансована.

Зазвичай такі додатки містять в собі величезну кількість реклами, широкий список необхідних дозволів і сумнівний зміст. Завантажувати і залишати такі програми на телефоні не рекомендується, оскільки вони не тільки забивають пам’ять, але і можуть стати причиною зависань і повільної роботи смартфона.

Підсумок. Щоб телефон працював довго і без нарікань, час від часу необхідно очищати його від непотрібних і сумнівних додатків. За рахунок цього можна не тільки звільнити пам’ять, але і зменшити навантаження на сам процесор.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button