Microsoft примусово оновить комп’ютери користувачів

Зараз на головній

Американська компанія Microsoft запустила примусове оновлення операційної системи Windows 10 до актуальної версії 20H2.


Відзначається , що самі оновлення будуть завантажені поверх маси версій операційних систем з наближенням їх терміном обслуговування. Оновлення розгортаються поетапно, що зроблено для того, щоб користувачі змогли безпроблемно перейти на нові версії ОС. Сам процес, як відомо, відбувається під управлінням машинного навчання. У найближчі терміни корпорація має намір оновити Windows 10 версій 1809 1909 році, а також Windows Server версії 1909.

“Ми збільшуємо кількість пристроїв, які наближаються до завершення обслуговування для автоматичного оновлення до Windows 10 версії 20H2 “, – поділилися представники Microsoft.

За словами директора компанії з обслуговування Windows Джона Кейбла (John Cable), Microsoft приступає до примусового оновлення ОС за кілька місяців до того, як закінчиться термін їх обслуговування, щоб надати користувачам час для безперешкодного переходу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Названо 9 причин, чому багато людей досі надають перевагу кнопковим телефонам

Головні причини, через які люди досі користуються кнопковими телефонами і не переходять на більш сучасні смартфони. Простота і відсутність непотрібних...

Більше схожих статей