Статті

Xiaomi Mi Band 4: як змінити браслет до невпізнаваності

Xiaomi Mi Band 4 – це продовження популярної в усьому світі лінійки фітнес-трекерів, які зазвичай користувачі і ЗМІ хвалять за відмінну функціональність і доступну ціну. Ми теж робили огляд на нове покоління китайського «браслета», але у нас підхід був інший. Ми оцінили Mi Band 4 об’єктивно, детально розповівши як про його плюси, так і про мінуси. Одним з головних плюсів «четвірки» є можливість кастомізувати зовнішній вигляд за рахунок заміни циферблатів.

Де скачати циферблати для Xiaomi Mi Band 4

Екран в Xiaomi Mi Band 4 став не тільки більше, але і також убрався в колір. Завдяки яскравому AMOLED-дисплею нові численні циферблати на екрані Mi Band 4 виглядають просто відмінно. Для заміни циферблатів на фітнес-трекеру використовується фірмовий додаток виробника під назвою Mi Fit, а самі циферблати можна скачати зі спеціального магазину Amazfit.

Циферблати для Mi Band 4 в магазині Amazfit

У Amazfit є циферблати для різних моделей розумних годинників і трекерів. Для Mi Band 4 в магазині доступні сотні кастомних циферблатів, тому кожен з вас зможе знайти кілька собі до душі.

Що знадобиться для заміни циферблатів:

  • Додаток Mi Fit
  • Диспетчер файлів – на більшості Android -девайсів файловий менеджер є за замовчуванням.

Як змінити Xiaomi Mi Band 4 до невпізнаваності.

Xiaomi Mi Band 4

Файли з кастомними циферблатами з магазину Amazfit викачуються з розширенням .bin . Як тільки ви скачаєте циферблат який вам сподобався, дотримуйтесь нескладної інструкції нижче, щоб встановити його на свій Mi Band 4.

  1. Завантажте циферблат, який хочете встановити на свій Xiaomi Mi Band 4.
  2. Потім відкрийте додаток Mi Fit і встановіть будь-який з доступних циферблатів.
  3. Тепер відкрийте в файловому менеджері папку watch_skin_local, яка розташовується по шляху Android > Data > com.xiaomi.hm.health > files > watch_skin_local .
  4. Скопіюйте ім’я файлу з розширенням .bin і потім видаліть цей файл з папки watch_skin_local . ( Примітка. Файл буде приблизно таким: 4lIYUjzg3Vwqt8tJU9sYLeOSqUSAreJNzUxJhxgM.bin).
  5. Помістіть новий новий файл .bin в папку watch_skin_local і перейменуйте його в старий, використовуючи скопійоване раніше ім’я.
  6. Тепер знову відкрийте додаток Mi Fit, перейдіть в розділ з циферблатами і синхронізуйте новий циферблат.
  7. Наші вітання! Ви успішно встановили новий циферблат на свій Mi Band 4 та змінили його до невпізнаваності.

Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button