Що такого є у iPhone чого ви не знайдете ні в одному Android смартфоні

Зараз на головній

Досить поширеною є думка, що айфони є моторошно переоціненими, а на ділі програють своїм конкурентам на Андроїд у всіх планах. Насправді це правдиво лише від частини. Спеціально для наших читачів ми вирішили провести лікнеп і розповісти, в чому ж айфони все ж перевершують своїх більш доступних суперників.


Підтримка оновленнями

iPhone 7

Напевно, один з основних моментів. Навіть найсучасніші і круті Android -пристрої отримують максимум 2-3 оновлення ОС, після чого розробник на них забиває. У випадку ж з айфонами, ситуація виглядає зовсім іншим чином.

Наприклад, навіть iPhone 7, який вийшов близько 5 років тому, працює під управлінням свіжій iOS 14.4. За рахунок цього смартфони купертінівців залишаються актуальними куди довше за своїх колег на Android. З цього випливає наступний момент

iPhone куди менше втрачає в ціні

За сукупністю багатьох факторів смартфони Apple дешевшають значно повільніше Android апаратів. Це дозволяє істотно економити при покупці нових моделей і робить айфони кращими смартфонами для тих, хто часто оновлює свій мобільний гаджет.

Зручна екосистема

Компанії, що займаються розробкою Android -смартфонів, поступово підтягують цей момент, але до Apple і зручності iOS їм все ж ще далеко. Всі пристрої купертінівців існують в єдиній екосистемі, якою гранично зручно і комфортно користуватися. Ви можете почати читати документ з ноутбука, а потім продовжити його з смартфона, зберегти обліковий запис, який буде доступний на всіх пристроях і все в такому дусі.

Інтерфейс

Питання суто суб’єктивне, але для багатьох iOS є еталонним інтерфейсом. Вагомим показником правдивості аргументу є той факт, що популярні фірмові оболонки Android в тому чи іншому ключі пародіюють iOS .

iOS

Фотографії не псуються при вивантаженні в соцмережі

А ви думали всі інстаграмщиці випадково користуються айфоном? iOS влаштована таким чином, що при завантаженні фотографії в соцмережу вони практично не стискаються, від чого пости виглядають якісно і приємно. Зовсім іншим чином ситуація на Android-пристроях, де знімки при вивантаженні сильно псуються, втрачаючи свій оригінальний шарм.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться...

Більше схожих статей