Статті

Захищаємо смартфон від зловмисників: 4 простих кроки

На сьогоднішній день втратити мобільний телефон (або особистий аккаунт) – це означає, практично, втратити всю інформацію про себе. Адже сучасні гаджети зберігають масу конфіденційних даних про вас: від особистих фотографій і листувань до відомостей про кредитні картки, паролі і навіть вашу домашню адресу. Що робити в такому випадку? Є 2 способи. Перший – користуватися старими «дзвонилками», які не мають і сотої частки необхідних нам функцій. Другий – убезпечити себе від хакерів, злодіїв і інших нечистих на руку осіб за допомогою простих дій, про які ми вам і розповімо.

1.Налаштуйте додатки для відстежування місцеположення

Більшість сучасних смартфонів мають функцію відстеження даних про геолокації. Ми вже розповідали вам про опції на зразок Find my Device, однак можна скористатися і сторонніми сервісами, які будуть нітрохи не гірше (а в чому то навіть ще і краще), ніж те, що виробники надають вам «з коробки». Крім вбудованих систем захисту спробуйте програми на кшталт mSpy . Додаткові засоби з відстеження місця розташування ніколи не будуть зайвими.

[image lightbox=”1″ caption=”Відстеження телефону mSpy”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/mspy_1522669641.jpg[/image]

2.Встановіть нормальний пароль на телефон

Так, звучить банально. При цьому багато користувачів ставлять пароль для розблокування пристрою, тільки ось використовують вони вкрай прості комбінації на кшталт «1111» або «0505». Їх легко запам’ятати і легко ввести навіть із закритими очима. Але точно також просто цей пароль і підібрати. А значить зловмисник може цим скористатися. Не забувайте також про те, що якщо в вашому смартфоні є біометричні сенсори, то краще використовувати їх. Це набагато надійніше.

3.Використовуйте функцію віддаленого стирання даних

Якщо ваш смартфон все-таки пропав, то краще не зволікати і видалити всі дані, щоб вони не дісталися зловмисникам. Для початку переконайтеся, що ви завантажили додаток «Знайти мій пристрій» з магазину Google Play , встановили його і зареєстрували в ньому свій телефон. Це потрібно зробити заздалегідь. Так що якщо ви ще цього не зробили, саме час цим зайнятися. Потім, в разі втрати телефону, відвідайте цю веб-сторінку і увійдіть в свій аккаунт Google. Тут ви зможете точно визначити місце розташування свого телефону на карті і віддалено стерти всі дані.

4.Використовуйте VPN

Перейдемо до безпеки при знаходженні в мережі. Навіть якщо ви дуже акуратний і уважний користувач, наштовхнутися на вірус, троян, який краде ваші дані або фішингових сервіс дуже легко. Тому для таких цілей підійде не тільки установка спеціального антивірусного ПО, але і використання VPN-сервісів.

[image lightbox=”1″ caption=””]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/VPN.png[/image]

Це дозволить вам використовувати зашифроване підключення до інтернету, щоб замаскувати вашу особистість. Таким чином, ваш IP-адресу та MAC-адресу не можуть бути вкрадені і використані зі злим умислом. На просторах інтернету є маса сервісів, що надають цю функцію. Досить просто зайти в Google Play, ввести в рядку пошуку VPN і вибрати те, що вам найбільше до душі.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button