Користувачів Android атакували шахраї, які обіцяють грошові виплати

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

У Google Play виявлено безліч вірусів, які поширюються під виглядом програм з інформацією про соціальні виплати, пільги, повернення ПДВ та інших грошових компенсаціях. Кількість виявлених небажаних і потенційно небезпечних програм за рік зросла на 11,66% і 7,26% відповідно. Про це повідомила в звіті компанія “Доктор Веб”.


Як і інші аналогічні віруси, такі програми завантажували шахрайські сайти, де потенційним жертвам повідомлялося про нібито доступні для них виплати від держави. Для “отримання” грошей їм пропонувалося вказати персональну інформацію, а також оплатити роботу юристів, оформлення документів, держмито або комісію за переказ на банківський рахунок. Насправді ніяких коштів користувачі не отримували і зловмисники викрадали у них дані і гроші. Деякі модифікації цих додатків періодично демонстрували повідомлення, в яких також повідомлялося про доступні виплати і компенсації. Таким чином кіберзлочинці намагалися привернути додаткову увагу потенційних жертв, щоб ті частіше переходили на шахрайські сайти.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названо кращі моделі смартфонів 2021 року з AMOLED екраном

AMOLED дисплеї вважаються кращими на ринку за рахунок того, що вони передають куди більш соковиту і контрастну картинку, ніж...

Більше схожих статей