ПриватБанк блокує картки якщо не зробити цих кроків

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

На сайті Мінфін був опублікований відгук від користувача великого українського банку «ПриватБанк», в якому клієнт звинуватив фінустанову в необґрунтованому блокуванні рахунку. Згідно із заявою користувача, через відмову проходити перевірку особистості його аккаунт був закритий, а телефон вилучений з бази.


Своє обурення чоловік виклав у вигляді відгуку, який залишив в спеціальному розділі, присвяченому «ПриватБанку». Там він детально описав ситуацію – одного разу він вирішив перевести гроші зі свого рахунку «Приват» на картку іншого банку, проте операція не була завершена через дзвінок оператора. Представник фінустанови почав задавати безліч питань, проте користувач прийняв рішення на них не відповідати і просто скасував операцію. Через кілька хвилин його викинуло з аккаунта в «Приват24», а доступ до рахунку був закритий. Коли він подзвонив оператору, то з’ясувалося, що його телефон також був вилучений з бази даних банку. Саме тому він прийняв рішення написати відгук на сайті Мінфін, щоб повідомити про те, що бажає знову відкрити свій рахунок, проте не має можливості йти до відділення фінустанови через нестачу часу.

Практично відразу ж йому відповів представник банку в коментарях. Він написав, що його рахунок був заблокований через підозри в «викраденні аккаунта». Так як чоловік не зміг відповісти питання, на що підтверджують його особу і скасував операцію, служба безпеки банку порахувала, що його профіль міг потрапити в руки шахраїв, тому його заблокували. Щоб відновити обліковий запис, користувач повинен буде підійти до відділення або скористатися спеціальною електронною формою на сайті «ПриватБанку».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Експерти склали ТОП-5 найдоступніших на ринку України смартфонів з кращими характеристиками

В 2021 році якісні смартфони є навіть в початковому сегменті. Однак, найчастіше їх важко знайти через величезну кількість непотрібу....

Більше схожих статей