В MIUI знайдено непотрібний системний додаток, який витрачає трафік і пам’ять

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Ні для кого не секрет, що оболонка MIUI, буквально напхана різними додатками і сервісами на всі випадки життя. Але як ви розумієте, далеко не всі з них приносять реальну користь для більшості користувачів.


У цій статті ми розповімо про вам саме про такий, непотрібний системний додаток, його призначення і два способи боротьби з ним. Відразу зауважимо, що на деяких смартфонах (особливо під керуванням MTK) він може бути відсутнім, але перевірити в будь-якому випадку варто.

Отже, якщо ви відкриєте «Налаштування» -> Програми -> Всі програми і прокрутите список трохи вниз, ви побачите програму «ANT HAL Service»

Синій кружок поруч з ним показує, що він запущений в тлі і споживає (в нашому випадку) 238 МБ оперативної пам’яті. Більш того, якщо ви натиснете на його назву і зайдете в звіти про витрату трафіку, стане ясно, що він постійно використовує мережу для передачі даних, отже, витрачає заряд акумулятора.

Навіщо цей додаток взагалі

ANT HAL Service – це системна служба для передачі даних по бездротовій мережі, найчастіше використовується в спеціалізованих гаджетах (глюкометри, тренажери, ваги, лічильники калорій і так далі). Більшість годинників, фітнес браслетів і тим більше навушників від неї ніяк не залежать, так як підключаються до смартфону по Bluetooth.

І якщо ми не підключаємо жоден з перерахованих вище, спеціалізованих гаджетів до смартфону, то можна максимально обмежити роботу цього додатка. Якщо ви вирішите вчинити так само, вам знадобиться:

Зайти в Play Market -> в бічному меню натиснути на «Довідка / відгук» -> Як видаляти і відключати додатки на пристрої Android -> Натисніть щоб перейти в настройки додатків -> Ще -> Показати системні процеси

У списку додатків знаходите «ANT HAL Service» -> Живлення і продуктивність -> перевіряєте щоб була включена економія заряду батареї, а потім обмежуєте фонову активність, натиснувши на «Обмеження роботи в фоновому режимі» -> Обмежити.

Зверніть увагу на відсоток витраченого заряду акумулятора

Після цього заходите в головне меню налаштувань телефону -> Програми -> Всі програми -> знаходите і натискаєте на його назву в списку -> Трафік -> Вимикаєте доступ до мобільного інтернету

На цьому всі дії по обмеженню його роботи закінчені.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Коли смартфон може перетворитися на “цеглину” і що робити у такому випадку

Якщо нічого не робити зі смартфоном, то він буде коректно працювати і функціонувати - поки ви не вирішите його...

Більше схожих статей