Softnews

Xiaomi Mi A2 Lite все ж отримає Android 10

Обговорення
Xiaomi Mi A2 Lite

Xiaomi анонсувала смартфони Xiaomi Mi A2 Lite і Mi A2 ще в травні 2018 року, вони працювали під управлінням Android 8 Oreo і через кілька місяців були оновлені до Android 9 Pie.


Xiaomi знадобилося 4 місяці, щоб випустити Android 10 на Mi A2 після офіційного релізу. Модель Mi A2 Lite, на жаль, ще не отримала останню версію Android. Компанія Xiaomi офіційно не обіцяла випустити Android 10 для цього смартфона, однак тепер виробник опублікував вихідний код ядра для цього смартфона на базі Android 10. Це підтверджує, що роботи в даному напрямку ведуться і офіційна прошивка в кінцевому підсумку буде випущена.

Варто відзначити, що у випадку зі смартфоном Xiaomi Mi A3 оновлення Android 10 було відкладено через спалах коронавірусу. Можна припустити, що і Mi A2 Lite постраждав від тих же проблем. Проте, ентузіасти вже можуть зайнятися створенням користувацьких прошивок на базі Android 10 для Xiaomi Mi A2 Lite.

Крім того, компанія опублікувала вихідний код ядра для новітнього бюджетного смартфона Redmi 8A Dual, який був випущений з Android 9 Pie і MIUI 11.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Huawei представила компактний та довгоживучий бюджетник

В минуле

Вийшов перший 5G смартфон з ціною менше 10 тисяч гривень

В майбутнє

Також буде цікаво