Названо 10 пристроїв, які можна підключити до телефона

Зараз на головній

OTG-кабель – зручне пристосування, яке на одному кінці має стандартний роз’єм USB, а на іншому – штекер для підключення до смартфону. За допомогою OTG до мобільного пристрою можна підключити не тільки інший телефон, а й численні гаджети.


Розповідаємо про 10 найнесподіваніших пристроїв, які можна підключити до смартфону по OTG-кабелю.

Портативна міні-бритва

Це невеликий пристрій є дорожнім варіантом звичайної чоловічої бритви. Його зручно брати з собою в поїздку, так як гаджет займає мінімум місця. Бритва починає працювати, як тільки її під’єднують через USB-роз’єм до будь-якого відповідного пристрою.

Через OTG-кабель такий гаджет можна підключити до телефону і поголитися там, де немає електрики або вільної розетки.

Тапочки та рукавички з підігрівом

Щоб тримати ноги і руки в теплі, можна придбати тапочки і рукавички з підігрівом. Вони працюють як від мережі, так і через USB від інших пристроїв. Підключивши таке невелике пристосування, користувач забезпечить собі хоч і недовге (через досить швидку розрядку мобільного пристрою), але приємне перебування у теплі.

Геймпад

Ті, хто часто грає в ігри на смартфоні, розуміють, що управління на такому маленькому пристрої незручне. Набагато простіше скористатися повноцінним геймпадом, який можна підключити через OTG-кабель.

Нічого додатково робити не потрібно – геймпад почне працювати відразу. Крім того, для ігор підійде будь-який старий геймпад для комп’ютера або ігрової приставки.

геймпад

Портативний USB-пилосос

Це маленьке і корисне пристосування очистить важкодоступні місця, наприклад, комп’ютерну клавіатуру або вузьку щілину між предметами. За допомогою OTG-кабелю такий незамінний в господарстві гаджет можна підключити і до телефону, щоб зробити його ще більш зручним для носіння з собою.

Принтер

Використовуючи OTG-кабель, користувачі можуть роздруковувати потрібні документи і фотографії прямо з мобільного пристрою, не відправляючи їх спочатку на комп’ютер, а потім на принтер. Щоб здійснювати друк зі смартфона, необхідно з’єднати його з принтером через OTG-шнур, а потім завантажити будь-який зручний додаток для налаштувань друку (розміру листа, кольору і т.д.). Такі програми можна легко знайти в Google Play.

Підігрівач для стаканів

Підігрівачі для стаканів представляють собою невелику круглу площадку, яка підключається або в мережу, або через USB-кабель до інших пристроїв (наприклад, до комп’ютера або ноутбука). Майданчик нагрівається, а значить і напій, що стоїть на ньому, збереже свою температуру.

OTG-шнур дозволяє підключати такий гаджет і до телефону, якщо під рукою немає інших пристроїв (ПК, ноутбука і т.д.). Для роботи підігрівача досить підключити його через провід до телефону і натиснути кнопку на панелі.

Портативний вентилятор

Звичайно, такий вентилятор буде поступатися звичайному як по потужності, так і по ефективності. Однак його плюсами є мобільність і компактність. Портативний вентилятор можна використовувати в машині, в дорозі або на вулиці, де немає розеток і електрики.

Використовуючи OTG-кабель, вентилятор можна легко поєднати з телефоном і носити з собою на вулиці і в будинку.

Синтезатор

Синтезатор, а також міді-клавіатуру (невеликий пристрій з клавіатурою фортепіано) можна підключити до іншого пристрою (ноутбука, комп’ютера, телефону), щоб він прочитував і записував звуки і ноти. Для цього також потрібна спеціальна програма, яка буде обробляти інформацію.

Для під’єднання музичного інструменту до телефону знадобиться OTG-кабель.

Web-камера

Веб-камерою для комп’ютера можна користуватися і на телефоні, наприклад, якщо вбудована перестала працювати. Підключити її можна через OTG-шнур, а потім встановити будь-яку зручну для користувача утиліту для активації і настройки камери. Такі програми можна знайти як в Google Play, так і у відкритому доступі в інтернеті.

Ліхтарик або лампа

Портативні ліхтарики або невеликі настільні лампи можна використовувати не тільки за допомогою електрики, але і за допомогою інших пристроїв. OTG-кабель дозволяє підключити гаджет до телефону, щоб використовувати його було зручніше. Наприклад, телефон з підключеною лампою можна використовувати для читання в ліжку або в разі, коли раптово відключили світло.

Також через OTG до смартфону можна підключити мишку, клавіатуру, мікрофон і багато інших пристроїв .

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Дуже багато вогню: під час зарядки згорів електромобіль

Автомобіль з електродвигуном згорів під час зарядки. Про це повідомляє китайське видання Zaobao. Позашляховик Xpeng G3 загорівся, коли стояв на...

Більше схожих статей