Hardnews

Названо переваги відключення інтернету на смартфоні, коли ви ним не користуєтесь

Деякі користувачі смартфонів задаються таким питанням і воно цілком має сенс. Щоб на нього відповісти ми можемо поміркувати про те, чи є якісь плюси або навпаки мінуси у даного рішення.


Сьогодні, смартфон має практично безмежний доступ в інтернет. На сім карті часто у нас підключений тариф з інтернетом, в будинку стоїть WiFi роутер, який також роздає інтернет. Тому практично завжди ми «в мережі».

З одного боку, це добре, завжди можна знайти потрібну інформацію в інтернеті, а з іншого боку, іноді хочеться просто спокою від нескінченного потоку інформації в інтернеті і повідомлень.

Давайте розглянемо кілька моментів, на які варто звернути увагу перш ніж дати відповідь на це питання:

Економія заряду батареї

З цієї точки зору, дійсно, відключення інтернету допоможе зберегти заряд батареї на смартфоні. Це відбувається за рахунок того, що додатки, які працюють у фоновому режимі не можуть підключатися до інтернету і завдяки цьому, вони не витрачають зайвий раз заряд батареї.

Якщо інтернет включений, то смартфон його використовує для різних оновлень і отримання інформації для різних додатків, які використовують інтернет. Тому заряд буде витрачатися швидше.

Особливо, якщо мережа інтернет нестабільна. Смартфон постійно намагається знайти хороший сигнал і на це витрачається досить великий ресурс енергії.

Звільнення від повідомлень

Якщо відключити інтернет, то звичайно ж вам перестануть приходити настирливі повідомлення з месенджерів і з електронної пошти. Однак, варто врахувати, якщо ви чекаєте якесь важливе повідомлення по інтернету, тоді вимикати інтернет немає сенсу, інакше таке повідомлення просто до вас не дійде.

Економія інтернет-трафіку

Ще один плюс вимикання інтернет на смартфоні, коли ви його не використовуєте. Справа в тому, що коли інтернет включений, деякі додатки можуть його використовувати навіть тоді, коли ви самі не використовуєте смартфон. Ще деякі додатки можуть отримувати оновлення, а для цього, як правило, потрібно досить багато інтернету.

Швидкий інтернет

Тому якщо у вас на тарифі обмежена кількість інтернету, то ви можете його заощадити, якщо будете відключати в той час, коли не користуєтеся ним.

Мінус відключення інтернету

Одним з мінусів виключення інтернету є відсутність можливості зв’язатися з вами через інтернет. Зараз дуже багато хто став використовувати інтернет для зв’язку з друзями або рідними, наприклад, через Zoom і Viber.

Тому, якщо ви використовуєте інтернет для зв’язку з рідними, то не варто його вимикати, інакше вони не зможуть до вас додзвонитися, через якісь месенджери.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо додатки, якими можна замінити WhatsApp

В минуле

Названо способи знизити навантаження на очі при використанні смартфона

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle