Бізнес та акції

Монобанк заганяє клієнтів в кредит навіть без їх згоди

Монобанк

Клієнт мобільного українського банку «Монобанк» поскаржився на фінустанову, звинувативши в тому, що вона заганяє користувачів в кредит, який вони брати не хочуть. Чоловік заявив, що гроші за покупку списалися з його дебетової картки, на якій не було грошей, загнавши рахунок в мінус.


Даний негативний відгук з’явився на сайт Мінфін. У ньому користувач докладно описав ситуацію – в його розпорядженні є карта Monobank, яку він використовував для покупок в Apple Music. Карта застосовується тільки для цих цілей, виплати йдуть в автоматичному режимі. Нещодавно користувач вирішив зробити собі ще одну дебетову карту банку для інших цілей і випадково прив’язав її до свого аккаунту в сервісі Apple. Карта дебетова, універсальна, до неї не прив’язані кредитні кошти, а не рахунку не було грошей. Коли людина в черговий раз зробила покупки в Apple Music, кошти списалися ні з його першої карти, а з нової – так як на ній не було грошей, то «Монобанк» просто загнав її в мінус, відкривши «овердрафт».

Користувача обурив такий вчинок банку, тому він почав скаржитися на них на сайті. Йому відповів представник фінустанови, який відкинув усі звинувачення і пояснив позицію компанії. За його заявою, «Монобанк» був зобов’язаний так вчинити, тому що подібні ситуації розкриті в призначеному для користувача договорі. Платіж здійснювався в системі Stand-In Parameters, платіжна система відправила запит, не відповісти на який банк не мав права, тому і був оформлений «овердрафт».

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

У вас п’ять днів: клієнтів ПриватБанку лякають новим повідомленням

В минуле

30 Гб за 3 гривні в день: Новий тариф від Київстар

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle