Статті

Складено рейтинг кращих пульсоксиметрів на українському ринку

пульсоксиметр

Пульсоксиметр – затребуваний в сучасному світі прилад. З його допомогою можна визначити ЧСС, а також ступінь насичення крові киснем, що особливо актуально в період пандемії коронавірусу. При цьому користуватися таким пристроєм гранично просто і освоїти його може навіть далека від сучасних технологій людина. А ось вибрати відповідну модель вже складніше. Щоб спростити завдання нашим читачам, ми підготували статтю, що дає вичерпну відповідь на питання, який пульсоксиметр краще купити для дому в 2021 році.


№10 – Aiqura AD-805

Aiqura AD-805

Aiqura AD-805

Дебютант топа зарекомендував себе краще за інші бюджетні рішення. Якщо вірити відгукам, він видає куди більш наближені до реальності значення, а також досить енергоефективно розподіляє ресурси. За рахунок цього одного комплекту батарей вистачає аж на три місяці за умови двох-трьох вимірів щодня. Найдешевше пристрій в рейтингу добре підходить для літніх людей за рахунок того, що вся виведена на дисплей інформація яскраво підсвічується. Головні скарги відносяться до відсутності пам’яті попереднього виміру.

№9 – Smarterra O2

Smarterra O2

Smarterra O2

Рейтинг пульсоксиметрів 2021 ціна якість продовжує Smarterra O2. Девайс добре зарекомендував себе по частині надійності, чим недорогі пристрої можуть похвалитися рідко. Переглянувши відгуки покупців, ми не знайшли згадок про поломки або виходах приладу з ладу. Точність показників теж можна віднести до сильних сторін пульсоксиметра , похибка не перевищує 2 %.

Основним мінусом моделі власники в оглядах називають швидкість зчитування даних – показники на екран виводяться через 20 секунд після початку вимірювання. Багато конкурентів за аналогічною ціною розуміють швидше. Проте рішення цілком підійде користувачам, яким потрібна точність і невелика ціна.

№8 – JET PO-2

JET PO-2

JET PO-2

На пальці девайс популярної фірми фіксується надійно, надівається легко. Управління здійснюється за допомогою всього однієї клавіші, є автовідключення через 5 секунд бездіяльності для економії заряду. Дані виводяться великим шрифтом на яскравий дисплей. Похибка не гірше, ніж у інших подібних приладів за аналогічною ціною. Значущих мінусів у відгуках ми не виявили, що дозволяє говорити про модель, як про відмінне рішення з точки зору співвідношення ціни і якості.

№7 – Armed YX200

Armed YX200Компактний пульсоксиметр внесений до державного реєстру, що підтверджує високу точність вимірювань ЧСС і насичення крові киснем. Зміни в замірах відображаються навіть після півхвилинної затримки дихання.

Розміри у приладу мініатюрні, за рахунок чого він поміщається в кишеню. Щоб девайс не загубився, до пульсоксиметру можна прикріпити шнурок. Основним мінусом вважається дисплей, який погано видно в темряві за рахунок відсутності підсвічування. 

№6 – ChoiceMMed MD300C12

ChoiceMMed MD300C12

ChoiceMMed MD300C12

На екваторі топа пульсоксиметрів 2021 року розташувалася модель ChoiceMMed MD300C12. Порівняння з попереднім конкурсантом вона виграє за рахунок оформлення – цифри виводяться за допомогою великого шрифту на великий дисплей, є підсвічування. За рахунок всього цього розглядати їх можна навіть при повній відсутності світла. Затримка перед показанням вимірювань мінімальна (близько 5 секунд), є функція автоматичного вимкнення при невикористанні. Значущих мінусів, які варто було б врахувати перед покупкою, у приладу марки ChoiceMMed немає.

№5 – Little Doctor MD300C23

Little Doctor MD300C23

Little Doctor MD300C23

Популярна в Україні модель. Любов користувачів обумовлена якісною збіркою, точними вимірами і зручною можливістю поміняти орієнтацію дисплея на 90 градусів, що дозволяє комфортно використовувати пульсоксиметр як на лівій, так і на правій руці. Про закінчення заміру апарат повідомляє за допомогою звукового сигналу. По роботі нарікань до девайсу немає. Єдиний момент – радимо ретельно вибирати магазин, в якому ви будете замовляти прилад онлайн. У відгуках багато повідомлень про те, що замість цієї моделі надсилають зовсім іншу.

№4 – ChoiceMMed MD300C21C

ChoiceMMed MD300C21C

ChoiceMMed MD300C21C

Намагаючись визначити, який пульсоксиметр краще для домашнього використання, ми не змогли пройти повз ChoiceMMed MD300C21C. Це однозначно кращий апарат в модельному ряді бренду. За точністю вимірів ЧСС і кисню в крові він знаходиться на одному рівні з професійними медичними приладами, тест із затримкою дихання працює. У загальному і цілому, реєстраційне посвідчення у девайса є не випадково. Інформація унаочнюється в 6 режимах. Є можливість відображення гістограми пульсу, а також автоматичне відключення при невикористанні. Скарг у відгуках ми не виявили.

№3 – TOPMED FP-30

TOPMED FP-30

TOPMED FP-30

Нижній щабель п’єдесталу дістається TOPMED FP-30. У комплекті з девайсом поставляються захисний чохол і шнурок. Зі своїм завданням пристрій справляється на тверду п’ятірку – ЧСС та оксигенація заміряються з мінімальною похибкою. При цьому пульсоксиметр досить простий у використанні і має зрозумілий інтерфейс. У разі чого можна скористатися керівництвом українською мовою. Основна скарга користувачів спрямована на занадто тугий батарейний відсік – відкрити його голими руками вкрай важко.

№2 – Riester Ri-fox N

Riester Ri-fox N

Riester Ri-fox N

Всім, хто так і не визначився з тим, який пульсоксиметр краще вибрати для дому, рекомендуємо звернути увагу на Riester Ri-fox N. Нехай вас не бентежить те, скільки модель коштує. Це один з найпотужніших в своєму роді пристроїв. У нього енергоефективна начинка, за рахунок чого одного комплекту батарей вистачає на 4-5 місяців роботи при двох-триразовому використанні щодня. Крім пульсу і насичення крові киснем девайс може відстежувати перфузію. При накладенні на палець він автоматично включається, а при знятті відключається. Експерти і користувачі сходяться на думці, що крім високої ціни серйозних недоліків у пульсоксиметра немає.

№1 – Beurer PO 40

Beurer PO 40

Beurer PO 40

Переможцем рейтингу, де зібрані кращі медичні пульсоксиметри 2021 року, стає Beurer PO 40. Мініатюрний прилад відомого виробника відрізняється симпатичним зовнішнім виглядом, що впадає в очі на фото, відмінною якістю збірки і точними вимірами. Крім ЧСС і оксигенації він, як і попередній конкурсант, вміє відслідковувати перфузію.

Порівняння з конкурентами нова модель виграє за рахунок того, що вона оснащена індикатором низького заряду батереї . Завдяки йому легко зрозуміти, коли елементи живлення потребують заміни. У комплекті з новинкою поставляються зручна сумка для транспортування і шнурок. За рахунок цього пульсоксиметр можна взяти з собою в поїздку. Єдиним недоліком кращого приладу в нашому рейтингу є вартість.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо кращі бюджетники Xiaomi, які доступні в даний момент

В минуле

Samsung Galaxy S21 Ultra сложности ремонта и разбора

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle