Hardnews

У користувача «ПриватБанк» списали гроші без підтвердження операції

ПриватБанк

На сайті Мінфін з’явився негативний відгук від користувача «ПриватБанку», адресований адміністрації банку. За словами клієнта фінустанови, з його карти невідомі списали гроші, хоча він номер картки ніде «не світив», тільки отримував на неї зарплату.


Чоловік детально описав ситуацію в своєму повідомленні, заявивши, що є постійним користувачем послуг «ПриватБанку», так як на карту цієї фінустанови він отримує заробітну плату. В інших цілях він картку не використовує – не робить покупки в інтернеті, не реєструє на сайтах, а також не передає її третім особам. Перебуваючи на роботі 19 лютого, клієнт отримав на свій телефон СМС, що з його карти були переведені гроші на інший рахунок. Ні номер картки одержувача, ні його прізвище / ім’я при цьому не вказувалися. Так як чоловік не скоював переказ, то порахував, що його картку було викрадено, однак пластик виявився в його гаманці. Зателефонувавши оператору банку на «гарячу лінію», користувач уточнив, що перерахування коштів замовляв не він, тому разом з представником фінустанови вони замовили повернення коштів. Через деякий час на телефон клієнт прийшов оповіщення, що гроші не можуть бути повернуті. В кінці відкликання потерпілий запитує – як «ПриватБанк» може допомогти йому повернути гроші?

У відповідях відразу ж активізувався представник банку. Він заявив, що повернути кошти «ПриватБанк» не може, так як переказ був здійснений через картку і з підтвердженням через телефон, тобто за бажанням і згодою власника рахунку. Що стосується ідентифікації одержувача, то служба безпеки може назвати сервіс, через який був замовлений для виведення коштів. Також оператор порадив користувачеві звернутися в поліцію, якщо гроші були переведені без його відома.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Екран недорогого Redmi Note 10 буде таким же яскравим, як у iPhone 12 Pro

В минуле

Буде три дзвінки: українцям розповіли, як крадуть гроші з картки

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle