Бізнес та акції

Українцям пояснили, як діяти, якщо на них оформили мікропозику

мікропозика
мікропозика

На Вас оформили мікропозику і Ви не знаєте що робити? Не варто звинувачувати себе, адже насправді проблема в самих МФО. Їх фінансова структура передбачає швидке схвалення заявок без перевірок даних клієнта. Поміркуйте самі між собою, в МФО можна отримати позику по копії паспорта або навіть по його фотографії.


Що необхідно робити, якщо дізналися, що на Вас оформлена мікропозика?

  • З’ясувати в який мікрофінансової організації був оформлений займ. 
  • Зв’язатися в мікрофінансову організацією. Після того як Ви визначили в якому саме МФО на Вас оформлений кредит, з нею необхідно зв’язатися і повідомити про виниклу ситуацію. Ні в якому разі не виправдуйтеся перед організацією, тільки повідомте про шахрайство і дізнайтеся порядок дій, яких Вам необхідно дотримуватися.
  • Напишіть заяву в поліцію. Попереджаємо, що більшість своїх сил Ви витратите на те, щоб умовити уповноважених осіб прийняти Вашу заяву. Вони будуть посилатися на те, що це справа не їх компетенції. Не вірте! У Вас завдання піти з відділення поліції з фактом, що Ваша заява прийняли до розгляду. Така дія буде свідчити про те, що ви не є шахраєм. Адже навряд чи б Ви писали на себе заяву.
  • Надішліть заяву про помилку в мікрофінансову організацію. Заповніть та надішліть заяву в МФО, і обов’язково прикріпіть скан заяви в поліцію. У заяві більш детально опишіть що ситуацію і вкажіть терміни, коли Вам нададуть відповідь. В кінці сформулюйте чіткі вимоги за підсумком вирішення даної проблеми, а саме скасувати позики, які були оформлені без Вашого відома і очистити інформацію про них в кредитній історії.
  • Чекайте на відповідь, за потребою надайте додаткові документи. В процесі розгляду заяви МФО може зажадати від Вас додаткові документи для того, щоб упевнитися в реальності помилки.
  • Підсумок. Результат Ваших дій призведе до того, що Ви отримаєте офіційного листа з вибаченнями. Також Вам повідомлять про відсутність додаткових вимог і видалять інформацію про позики з кредитної історії. Через деякий час перевірте кредитну історію.

Як діяти, щоб не потрапити в таку ситуацію?

  • Дбайливіше ставлення до Ваших документів, не залишайте паспорт в громадських місцях і тримайте його завжди при собі. При зверненні в різні інстанції, якщо є можливість показати права або інший документ, краще надайте їх. Намагайтеся уникати фотографій на тлі паспорта або з ним в руці. Це подарунок для шахрая.

Насправді розібратися в ситуації, коли на Вас взяли мікропозику дуже складно, багатьом навіть простіше її виплатити, ніж витрачати колосальний час на розгляд і відвідування різних інстанцій. Та й державні органи правопорядку не хочуть з цим зв’язуватися, але боротися з цим можна і навіть потрібно. Не можна залишати шахраїв безкарними!

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям розповіли, хто може отримати контроль над смартфоном без їх відома

В минуле

Смартфони Samsung отримали велике оновлення

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle