Бізнес та акції

Ціна PlayStation 5 виявилась набагато меншою ніж передбачалося

Sony який місяць все ніяк не може офіційно представити свою нову консоль, а в цей час користувачі по всьому світу вже зачекалися інформації, яка дала б їм зрозуміти – яку суму варто відкладати на новинку.


На щастя, то тут, то там з’являються різні витоки, покликані внести якусь ясність у всю цю ситуацію. Так, наприклад, канадський інтернет-магазин Play ‘N Trade Vancouver почав приймати замовлення на PlayStation 5 за 400 доларів. Нагадаємо, що цього тижня з’явилась інформація про те, що нова консоль від японської компанії буде коштувати цілу $1000.

При цьому важливо розуміти, що пост на Facebook, в якому магазин почав приймати замовлення, ще нічого не говорить про фінальну ціну – компанія лише обіцяє приступити до відправки PlayStation 5 в четвертому кварталі поточного року, але в якості “броні” просить заплатити 400 доларів відразу . Але з огляду на те, що саме подібні “попередні замовлення” частенько розкривають приблизну вартість різних новинок, можна цілком сміливо очікувати, що нова PlayStation обійдеться покупцям в суму від 400 до 500 доларів.

PlayStation 5 - ціна

Нагадаємо, що Microsoft не далеко пішла від свого конкурента – хоч Xbox Series X і був офіційно представлений ще в кінці минулого року, ми до сих пір не знаємо, в яку ціну був оцінений новий девайс від компанії Білла Гейтса.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button