Бізнес та акції

Смартфони Huawei перестали купувати: причина в софті

На данний момент Huawei є лідером з постачання смартфонів з підтримкою 5G , причому не тільки на домашньому ринку, де її частка становить понад 50%, але і на світовому. Однак із загальними продажами смартфонів не все гладко: вперше за довгий час смартфони компанії перестали купувати.


Продажі смартфонів Huawei скоротилися на -17% за підсумками першого кварталу поточного року. Шао Ян (Shao Yang), директор по стратегії Huawei Consumer Business, який представляв доповідь, так і не позначив причину спаду. Але не важко припустити, що вона криється у відсутності сервісів Google – з цієї причини за межами Китаю не просто продати смартфони навіть середнього рівня, не кажучи вже про топові моделі. А в майбутньому ситуація може стати ще гірше: так як в результаті чергового витка протистояння США і Китаю Huawei може позбутися своїх однокристальних платформ Kirin.

Не купують тільки смартфони

Смартфони – це єдина група підрозділу Huawei Consumer Business, яка спрацювала в мінус за підсумками кварталу. Так, продажі ноутбуків збільшилися на 120%, носимих пристроїв – на 60%, роутерів – на 70%, бездротових навушників – на 130%.

Одночасно з цим Huawei розповіла про свої мобільні сервіси (HMS), які покликані замінити Google Mobile Services. Як повідомляється, екосистема HMS налічує вже понад 60 000 додатків (за рік їх кількість збільшилася на 66,7%), а кількість зареєстрованих в системі розробників зросла до 1,5 мільйона.  

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button