Softnews

Масштабний збій Viber налякав українців

Viber

Популярний в Україні месенджер Viber раптово перестав працювати, через що користувачі не могли його використовувати, або ж це відбувалося з перебоями. З’ясувалося, що причиною всьому стала масштабна системна помилка в коді програми, яку допустили розробники.


Негативні відгуки посипалися на керівництво Viber з 14 лютого. Саме в цей час розробники месенджера випустили чергове оновлення, яке повинно було поліпшити якість роботи програми, а також підвищити безпеку користувачів. Однак обернулася ця звичайна процедура масштабним збоєм, через який додаток «повис». Користувачам не сподобалося, що вони не можуть авторизуватися в програмі і використовувати її, тому вони почали посилати звернення в службу підтримки, а коли не отримали зворотний зв’язок – в різних паблік соціальних мереж.

Як з’ясувалося, збій проявився у всіх по-різному. Частина користувачів не могли запустити програму, причому не допомагало навіть перевстановлення. Деяких «викидало» з програми на етапі авторизації, через що вони подумали, що адміністрація заблокувала профілі. У інших месенджер запускався, але працював з сильними просадками, або ж відмовлявся відображати елементи дисплея, включаючи список контактів.

Як би там не було, через деякий час ситуація змінилася – програма запрацювала нормально. Причина виявилася банальною – під час запуску нової версії трапилася системна помилка, яка повністю порушила працездатність продукту Viber. Так як розробники з’ясовували причину, то не могли надати клієнтам відповідь, тому служба підтримки зберігала мовчання.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

“У вас 5 днів”: ПриватБанк розсилає клієнтам попередження

В минуле

Велика чистка в Instagram: за що будуть видалені мільйони живих акаунтів

В майбутнє

Також буде цікаво