Новини

В Україні назвали кращий банк для оплати в інтернеті

Нещодавно були підведені результати рейтингу PaySpace Magazine Awards 2020 року, в рамках якого користувачі і експерти голосували за різні стартапи та фінансові сервіси нашої країни. Зокрема, був названий кращий банк для проведення операцій онлайн.


Який банк став найкращим в країні

За підсумками даної премії кращим банком-еквайєром в нашій країні був визнаний ПриватБанк. Кращим фінансовим чат-ботом визнали PrivatPayBot, а кращим електронним гаманцем – нещодавно запущений PrivatPay. Відзначено банк і безліччю інших нагород. Так програма для підтримки підприємців КУБ тепер вважається кращим кредитним продуктом для бізнесу. Незважаючи на карантин, українці продовжували подорожувати по країні, і найкращим сервісом з продажу квитків визнаний також сервіс ПриватБанку – bilet.pb.ua.

Отримав ПриватБанк і безліч інших нагород, зокрема:

  • Приват24 визнаний кращим сервісом онлайн-платежів.
  • LiqPay – кращим платіжним сервісом для інтернет-магазинів.
  • Кращий кредитний продукт для населення – програма «Оплата частинами».
  • Кращий національний процесинговий центр – процесинг Приватбанку.
  • MiniPOS ПриватБанку – найзручніше оффлайн-рішення для бізнеса.
  • Кращі сервіси ідентфікаціі – нова програма онлайн-ідентифікації клієнтів і сервіс біометричних платежів Facepay24.

В рамках премії PaySpace Magazine Awards 2020 брало участь більше трьохсот банків, а також фінансові компанії та фінтех-стартапи. Серед тих, хто відбирав победітеей, були експертне журі, редакція виданні і понад сто тисяч читачів.

Як ми писали раніше, з останнім оновленням веб-версії додатка Приват24 він отримав функцію управління цінними паперами. Тут є весь необхідний інструментарій, до якого входять як вже існуючі раніше функції управління цінними паперами, так і нові функції і ідеї, про які українці давно просили. Зокрема, тепер можна підписувати документи на відкриття рахунку в цінних паперах і купувати їх, використовуючи свій Smart ID.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone предлагает гигабайты интернета и 600 минут за 4 гривны в день

В минуле

В Украине назвали лучший банк для оплаты в интернете

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle