Hardnews

Чи потрібно повністю вимикати смартфон на ніч

смартфон синє світло

Смартфон, мабуть один з єдиних пристроїв, яке ми ніколи не вимикаємо. Він працює завжди. Але що робити якщо він зовсім не потрібен? Наприклад вночі?


Чи корисно виключення смартфона на ніч

В середньому людина спить 8 годин на добу. Якщо смартфон вимкнути на цей час, то ресурс акумулятора збільшиться на цілих 35%. Єдине, що не слід робити, так це вимикати пристрій з практично розрядженим акумулятором.

Будь-який смартфон це випромінювання. Що б хто не говорив, але тривала дія радіочастот на організм не корисна вже точно. Навіть якщо переводити пристрій в режим польоту, то він продовжує роботу: всередині будь-якого смартфона є процесор, який має тактову частоту часом навіть вище, ніж модуль зв’язку.

Звичайно потужність мінімальна, ну вже точно не варто класти мобільний телефон під подушку під час сну. Звичайно ризик опромінення хвилями мінімальний, але все ж має місце бути.

Варто розуміти, що в вимкненому режимі може не спрацювати будильник (проте, є моделі на яких працює) – це потрібно перевіряти експериментальним шляхом.

Також бажано заряджати смартфон в вимкненому стані: він і зарядиться швидше і в цьому випадку йде менше теплового навантаження на батарею від дисплея і нутрощів пристрою. Бо літій-іонні акумулятори не люблять перегріву.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

З’явилися перші подробиці про Samsung Galaxy S21 FE

В минуле

Названо ситуацію, коли користуватись смартфоном у ванні смертельно небезпечно

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle