Статті

5 лайфхаків для смартфона на морозі

смартфон зима

На холоді смартфон розряджається зі швидкістю світла, а екрани погано реагують на натискання. Як уберегти свій гаджет від крижаного полону? Ми підготували п’ять порад, які допоможуть зберегти смартфон в цілості.


Використовувати гарнітуру

Банальна, але дієвий рада. Коли вам подзвонять, не треба буде витягувати смартфон з кишені. Металеві корпуси сучасних ультратонких смартфонів на морозі холонуть миттєво і передають весь холод акумулятору. Провідна або безпровідна гарнітура дозволить відповісти на дзвінок, поки смартфон буде спокійно лежати у вас в кишені.

Тримати смартфон у внутрішній кишені куртки

Продовження попередньої ради – набагато краще, якщо ваш телефон буде не в сумочці, пакеті, руках або кишені джинсів, а у внутрішній кишені куртки. Усередині верхнього одягу температура набагато вище. Якщо ще і розмовляти по гарнітурі, то вашому смартфону точно нічого не загрожує.

Використовувати чохол

Товстий чохол, звичайно, приховає всі дизайнерські вишукування виробника смартфона, але зате вбереже від холоду акумулятор пристрою. А якщо це буде чохол-пауербанк , то ваш смартфон проживе ще довше. Хоча зберігати його все одно краще в кишені і не заряджати морозі.

«Важкі» додатки

«Хто нам заважає, той нам допоможе!» Якщо раніше ви проклинали ненажерливі додатки, які розігрівають смартфон і їдять батарею, то тепер настав час скористатися ними. Запустіть якусь «важку» гру, навантажте процесор – нехай він розігріває смартфон зсередини. Можна почати завантажувати відео або великі файли. Правда, тут можна перегнути палицю і тоді смартфон сяде не через мороз, а через такий кишеньковий геймінг.

Рукавички

Використання спеціальних рукавичок не збереже заряд вашому смартфону, але хоча б у вас руки не замерзнуть, поки будете набирати повідомлення в месенджері. Щоб екран реагував на дотики, на нього треба впливати або спеціальним стилусом, або голими руками. Завдяки спеціальним рукавичкам з вшитою в районі подушечок пальців струмопровідною ниткою ви можете користуватися смартфоном, що не заморозивши руки. Благо, зараз такі рукавички є навіть в звичайному супермаркеті.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

П’ять важливих налаштувань, які потрібно зробити на будь-якому смартфоні

В минуле

В Україні стартував розпродаж ігор для PlayStation 4

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle