Новини

Redmi розробляє смартфон з 64-Мп камерою

У китайській соціальній мережі Weibo, генеральний директор Redmi Лу Вейбінг опублікував фото, зроблене на новий смартфон бренду з 64-мегапіксельною камерою. Цілком ймовірно, що Redmi може стати першим OEM-виробником, що випустив смартфон з такою камерою.


На опублікованому фото зображений кіт. Примітно, що деталі знімка зберігаються навіть після збільшення. Лу Вейбінг опублікував ще скріншот з програми камери, яка як раз працює в режимі 64 Мп. Фотографія демонструє науково-технологічний парк Xiaomi, розташований в пекінському районі Хайдянь.

Redmi

Подробиць про смартфон з 64-мегапіксельною камерою поки немає. Передбачається, що першим телефоном Redmi, в якому буде встановлена настільки потужна камера, може бути Redmi Note 8 або Redmi K30 Pro. В апараті буде використовуватися сенсор Samsung SOCELL Bright GW1.

redmi

Датчик використовує ті ж пікселі розміром 0,8 мкм, що і 48-мегапіксельний сенсор Samsung, і підтримує технологію Tetracell – об’єднання чотирьох пікселів в один. В умовах низької освітленості розробка Samsung дозволяє створювати високоякісні 16 Мп знімки. Покращена чіткість знімків забезпечується за допомогою технології фазового автофокусування Super PD.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button