Статті

Як НЕ МОЖНА заряджати телефон у жодному разі

Неправильна зарядка телефону може призвести до зменшення терміну служби акумулятора. Якщо мова йде про дешеві мобільні пристрої маловідомих виробників, наслідки можуть бути набагато серйозніше, аж до поломки і вибуху батареї.


Розповідаємо, як не можна заряджати смартфон, і які помилки найчастіше допускають користувачі.

Дешеві зарядні пристрої невідомих виробників

Оригінальні зарядні пристрої від виробника гарантують, що зарядка буде здійснюватися швидко, безпечно і ефективно. Крім того, вони менше нагріваються і довше служать. Вчинення описаних нижче помилок рідше призводить до негативних наслідків, якщо користувач заряджає телефон перевіреним зарядним пристроєм.

Зарядка сматфону

Якщо немає можливості придбати оригінальний аксесуар, його можна замінити іншим. Головне, щоб виробник зарядного пристрою був надійним, а сам пристрій не виявився підробкою.

Зарядка вночі

Більшість зарядних пристроїв, які поставляються з сучасними смартфонами, автоматично зупиняють процес зарядки, якщо рівень заряду батареї повний. Але якщо впевненості в якості телефону або зарядного пристрою немає, краще не ризикувати, і відключати їх від мережі самостійно, коли батарея зарядиться.

Телефон в чохлі під час зарядки

Деякі смартфони під час зарядки нагріваються сильніше, ніж інші. Залишаючи їх в чохлі, користувачі тільки погіршують ситуацію і ненавмисне змушують мобільний пристрій підвищувати власну температуру.

В кінцевому підсумку, перегрів може привести до того, що температура телефону перевищить максимально допустиме значення, через що корпус може почати плавитися, або батарея прийде в непридатність. Варто бути особливо обережними, якщо в телефоні неякісний акумулятор або використовується дешевий зарядний пристрій.

Не можна залишати телефон під подушкою

Причина та ж, що і у випадку з чохлом – перегрів. Якщо телефон буде затиснутий між подушкою і матрацом, він не зможе охолоджуватися, а буде тільки накопичувати тепло. Коли температура перевищить допустимий поріг (приблизно 45 градусів), батарея не витримає перегріву і почне плавитися, а разом з собою плавити і сам телефон. Ось наочний приклад:

Не можна заряджати телефон при занадто високих або дуже низьких температурах

Зарядка телефону при мінусових температурах або під палючим сонцем може привести до серйозних пошкоджень акумулятора. Через спеку батарея може перегрітися, а холод призведе до різкого перепаду температур.

Телефон, який щойно побував на морозі, перед зарядкою необхідно залишити відігрітися, поки він не стане кімнатної температури. Цей пункт стосується не тільки зарядних пристроїв, але і використання портативних акумуляторів.

Запускати важкі ігри та програми під час зарядки

Якщо під час зарядки навантажувати телефон іграми, він не тільки може повільніше заряджатися, а й сильніше нагріватися. Перегрів призведе до порушення роботи акумулятора або до більш серйозних наслідків: батарея може роздутися, почати плавитися або навіть вибухнути. Найбільшому ризику піддаються дешеві пристрої від неперевірених виробників.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Дорогий Sony Xperia 5 II поступився в тесті камери навіть Pixel 4

В минуле

Розкрито способи обману абонентів мобільними операторами

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle