Hardnews

Дорогий Sony Xperia 5 II поступився в тесті камери навіть Pixel 4

Sony Xperia 5 II

Команда DxOMark протестувала флагманський смартфон Sony Xperia 5 II вартістю майже 31 тисячу гривень. Результати у нього виявилися не надто хорошими.


Sony Xperia 5 II оснащений процесором Snapdragon 865, батареєю на 4000 мАг, потрійною камерою з головним датчиком на 12 Мп, телефото-модулем на 12 Мп і ултрашіріком на 12 мп. Смартфон використовує оптику Zeiss і окрему фізичну кнопку затвора. Пристрій може знімати відео в якості 4K на 120 fps.

Sony Xperia 5 II отримав досить низьку оцінку для своєї камери. Це 111 балів – менше, ніж у Pixel 4 (113 балів). Для порівняння: у лідера рейтингу – Huawei Mate 40 Pro + – оцінка дорівнює 139 балам.

З мінусів фахівці виділили обмежений динамічний діапазон для фото і відео в умовах високої контрастності, неточну передачу тону шкіри на фото, видимі артефакти на багатьох знімках.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Мобільний чи домашній провідний інтернет: що краще вибрати

В минуле

Як НЕ МОЖНА заряджати телефон у жодному разі

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle