Samsung Galaxy Fold 2
Обговорення

Samsung зробила вірний крок, розіславши ранні зразки Galaxy Fold експертам, блогерам і представникам преси. Ті виявили ряд проблем, через які дату релізу гнучкого смартфону довелося зрушити на невизначений термін, щоб внести конструктивні поліпшення. Згідно з новими даними, Samsung провела масштабну роботу над помилками.


Як повідомляє корейський джерело , Samsung допрацювала смартфон і вислала нову партію гаджетів технічним фахівцям Сеульського національного університету і власного дослідницького центру KAIST для поглибленого тестування. Серед іншого експерти спробували виявити ряд старих проблем, повторивши випробування, які раніше Galaxy Fold провалив. Зокрема – перевірку на міцність. На цей раз всі іспити гаджет здав на відмінно.

Дослідники повідомили, що Galaxy Fold з оновленою конструкцією шарніра повністю позбувся колишніх недоробок і готовий до повномасштабного запуску. Правда, поки невідомо, коли саме він станеться. Журналісти вважають, що Samsung не буде затягувати з релізом свого складного гаджета, щоб не поступитися конкурентам.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy S9 втратив половину вартості в Україні

В минуле

Чому Redmi K20 і K20 Pro коштують так дорого

В майбутнє

Також буде цікаво