Новини

Фанатів Samsung Galaxy Fold засмутили останні новини про смартфон

Обговорення
Samsung Galaxy Fold

У мережі з’явилися нові «офіційні» відомості про долю складного смартфона Samsung Galaxy Fold з гнучким екраном. Словацький ресурс Vosveteit зумів поговорити з представником Samsung Electronics по Чехії і Словаччині Девідом Сахул (David Sahula). 


Як виявилося, ніякої нової офіційної інформації про Galaxy Fold в компанії зараз немає і точної дати початку продажів поки не передбачається. 

Не так давно в мережі з’явилися повідомлення про можливий швидкий випуск смартфона. Спочатку апарат був помічений наживо в метро столиці Індії , Нью-Делі. Потім сторонні фахівці підтвердили, що з оновленим смартфоном Samsung Galaxy Fold проблем немає . 

Є певна ймовірність, що Samsung відкриє завісу таємниці про долю Galaxy Fold на презентації лінійки Galaxy Note 10, призначеної на 7 серпня. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Huawei випускатиме смартфони лише на Android

В минуле

Samsung Galaxy S9 втратив половину вартості в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.