Новини

Huawei випускатиме смартфони лише на Android

Huawei не постачатиме на ринок смартфони з операційною системою Hongmeng, незважаючи на колишні плани. Про це заявила член правління Huawei Кетрін Чен. За її словами, Hongmeng спочатку розроблялася як платформа для гаджетів інтернету речей і не призначена для роботи на мобільних пристроях. Замість неї компанія продовжить використання Android, яка зарекомендувала себе як операційна система, що відрізняється високою стабільністю і широким набором функцій.

Huawei дійсно вела розробку Hongmeng протягом декількох років і навіть зареєструвала її в різних країнах, зізналася Чен. Однак це зовсім не означало, що новій ОС належила роль скласти конкуренцію Android. Справа в тому, що вона створена для використання на підприємствах, що займаються забезпеченням роботи телекомунікаційного обладнання, і не призначалася для виходу на ринок споживчої електроніки, уточнила топ-менеджер.

[image lightbox=”1″ caption=”Hongmeng”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/Hongmeng.jpg[/image]

Hongmeng швидше Android

Оскільки Hongmeng є операційною системою, призначеною для електроніки класу hi-end, перед її розробниками стояло завдання добитися високого рівня швидкодії. Очевидно, саме це мав на увазі генеральний директор Huawei Рен Чженьфей, коли говорив, що нова платформа компанії працює на 60% швидше , ніж Android і macOS. Таке порівняння було вибрано тому, що ОС від Apple і Google теж мають телекомунікаційні функції, які і були задіяні в випробуванні, пояснила Чен.

Що стосується смартфонів Huawei, вони як і раніше будуть працювати на базі Android і продовжать отримувати найактуальніші оновлення. А оскільки останнім часом Huawei провела серйозний апгрейд своєї оболонки EMUI, збільшивши її швидкодію і знизивши енергоспоживання, користувачі фірмових смартфонів бренду повинні залишитися задоволеними, висловила надію Чен.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button