Новини

Спалах вірусу в Китаї вплинув на роботу компанії Huawei

Компанія Huawei оголосила, що вона змушена відкласти свою найбільшу щорічну конференцію розробників HDC.Cloud. Причиною стала вірусна епідемія в місті Ухань, яка викликала серйозну тривогу в Китаї та світі.

Захід HDC.Cloud 2020 року, який спочатку планувалося провести в Шеньчжені з 11 по 12 лютого 2020 року, було перенесено на 27-28 березня 2020 року.

За спалах відповідає кронавірус, заразитися яким люди могли від змій. Справа в тому, що багато жителів Китаю нерідко вживають в їжу змій та інших диких тварин. Така інформація була опублікована ЗМІ буквально кілька годин тому.

[adsforwp id=”10622″]

HDC.Cloud

Багато компаній, що працюють в регіоні, попереджають своїх співробітників, а також громадян, які проживають в регіоні, про необхідність проявляти обережність при пересуванні на відкритому повітрі. Маски для обличчя були розпродані в Південно-Східній Азії. Ухань в даний час знаходиться на карантині: 11 мільйонам чоловік заборонено залишати регіон, в той самий час доведено, що 17 людей вже загинуло в результаті спалаху кронавіруса.

HDC.Cloud є найбільшою щорічною конференцією розробників Huawei, яка проводиться регулярно протягом багатьох років.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button