Новини

Спалах вірусу в Китаї вплинув на роботу компанії Huawei

Компанія Huawei оголосила, що вона змушена відкласти свою найбільшу щорічну конференцію розробників HDC.Cloud. Причиною стала вірусна епідемія в місті Ухань, яка викликала серйозну тривогу в Китаї та світі.


Захід HDC.Cloud 2020 року, який спочатку планувалося провести в Шеньчжені з 11 по 12 лютого 2020 року, було перенесено на 27-28 березня 2020 року.

За спалах відповідає кронавірус, заразитися яким люди могли від змій. Справа в тому, що багато жителів Китаю нерідко вживають в їжу змій та інших диких тварин. Така інформація була опублікована ЗМІ буквально кілька годин тому.

[adsforwp id=”10622″]

HDC.Cloud

Багато компаній, що працюють в регіоні, попереджають своїх співробітників, а також громадян, які проживають в регіоні, про необхідність проявляти обережність при пересуванні на відкритому повітрі. Маски для обличчя були розпродані в Південно-Східній Азії. Ухань в даний час знаходиться на карантині: 11 мільйонам чоловік заборонено залишати регіон, в той самий час доведено, що 17 людей вже загинуло в результаті спалаху кронавіруса.

HDC.Cloud є найбільшою щорічною конференцією розробників Huawei, яка проводиться регулярно протягом багатьох років.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button