Softnews

Xiaomi “вбиває” сервіси Google на своїх смартфонах

Власники смартфонів Xiaomi після оновлення прошивки MIUI 12.5 втратили можливість встановити на свої пристрої мобільні сервіси Google. Про скарги користувачів, що живуть в Китаї, пише Gizmochina .


Представники Xiaomi вже виступили із заявою, в якій наголосили, що компанія “більше не дозволяє користувачам встановлювати або завантажувати мобільні сервіси Google через невідповідність вимогам”.

Gizmochina зазначає, що більшість мобільних пристроїв в Китаї не підтримують сервіси Google. Серед смартфонів, які торкнулося зміна політики Xiaomi, перераховуються Redmi K30 Ultra і Redmi 10 X 5G.

Користувачі в інших регіонах на сьогоднішній день повинні мати можливість встановлювати і запускати мобільні сервіси Google, уточнює видання.

Нагадаємо, що Сполучені Штати внесли Xiaomi в список компаній, заборонених для американських інвесторів. Раніше під схожі санкції з боку США потрапила інша китайська компанія – Huawei. Вона до цих пір не має змоги використовувати мобільні сервіси Google на своїх смартфонах в усьому світі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Експерт розповів, як дізнатися, що ваш Wi-Fi крадуть

В минуле

ТОП кращих бюджетних смартфонів Samsung до 5000 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво